۲ محموله قاچاق در عجب‌شیر کشف شد
۲ محموله قاچاق در عجب‌شیر کشف شد
عجب‌شیر - فرمانده انتظامی عجب‌شیر از کشف ۲ محموله کالای قاچاق به ارزش سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ رحمان عبدی روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی شهرستان با همکاری و پشتیبانی عملیاتی شهرستان بناب در یک عملیات مشترک موفق شدند خودروی حامل بار کالای قاچاق را در یکی از روستاهای شهرستان عجب‌شیر توقیف کنند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از خودروی توقیفی تعداد ۷۲ عدد تجهیزات آشپزخانه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف و راننده را دستگیر کردند و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

‌ فرمانده انتظامی شهرستان عجب‌شیر همچنین از کشف انواع قطعات کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ عبدی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی حین کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه وانت مزدا مشکوک و جهت بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی افزود : در بازرسی از خودرو توقیف شده انواع قطعات قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان عجب‌شیر با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا از ماموریت‌های مهم و مستمر پلیس برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت قاچاقچیان مراتب را از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.