احضار شدم، نه بازداشت!
احضار شدم، نه بازداشت!
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان‌شرقی گفت: مدت ۴ سال مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان را برعهده داشتم و دیروز برای ارائه برخی توضیحات در این مورد از سوی دادگستری استان زنجان فراخوانده شدم!

به گزارش عصرتبریز، روز گذشته خبرگزاری فارس زنجان از بازداشت یکی از مدیران کل سابق این استان که از مدیران فعلی آذربایجان‌شرقی است خبر داد.

فارس در این خصوص نوشت: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی به دلیل تخلفات مالی در رابطه با تعاونی گلشهر کاظمیه توسط یکی از نهادهای امنیتی و اطلاعاتی استان دستگیر شده است.

اما امروز ایسنای آذربایجان‌شرقی با انتشار عکسی از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی که بصورت ارتباط تلفنی از طریق سامانه سامد استانداری در حال رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم در این حوزه بود خبر بازداشت وی را زیر سوال برد.

حافظ باباپور

حتی روابط عمومی بنیاد مسکن اقدام به برگزاری نشست محدودی با برخی از اصحاب رسانه کرد تا به نوعی به خبر بازداشت مدیرکل این نهاد واکنش نشان داده باشد.

باباپور در واکنش به خبر دستگیری‌اش گفته: بنده به مدت ۴ سال مسئولیت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان را برعهده داشتم و دیروز برای ارائه برخی توضیحات در این مورد از سوی دادگستری استان زنجان فراخوانده شدم!