کادر سلامت بسیجی‌وار در خط مقدم مقابله با کرونا هستند
کادر سلامت بسیجی‌وار در خط مقدم مقابله با کرونا هستند
شهردار تبریز با حضور در بیمارستان شهید محلاتی، از کادر درمان و پزشکی این مرکز که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، قدردانی کرد.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر امروز به همراه مظفر سلیمانی معاون مالی اقتصادی و رحیم ملاحسینی فرمانده سازمان بسیج شهرداری در بیمارستان شهید محلاتی حضور یافت.

در این دیدار شهردار تبریز با بیان اینکه کرونا اکنون بزرگترین معضل شهرها و جوامع دنیاست، گفت: در خط مقدم مقابله با این بیماری، کادر سلامت قرار دارند که بیش از یک سال است به رغم اینکه جان‌شان نیز در خطر است اما فداکارانه تلاش می‌کنند.

او ادامه داد: مجموعه بهداشت و درمان، شهدای زیادی در این راه تقدیم کردند و این روزها که پیک چهارم این بیماری است، از نزدیک شاهد هستیم که این عزیزان همچنان پای کار هستند و تلاش می‌کنند تا به مردم خدمت کنند.

شهین‌باهر در خصوص امکاناتی که در بیمارستان شهید محلاتی برای بیماران کرونایی وجود دارد، گفت: به گفته رئیس محترم بیمارستان شهید محلاتی، این بیمارستان به نوعی محل رجوع افرادی است که از دیگر مراکز درمانی نتیجه نگرفته‌اند و اینجا را مجهزتر و کارآمدتر می‌بینند.

او افزود: اکنون تمامی پزشکان و پرستاران و کادر درمان برای بهبودی هموطنان بیمار تلاش می‌کنند و بسیجی‌وار پای کار هستند که باید از همه این عزیزان تقدیر و تشکر کنم.