کشف ۱۲۱ دستگاه ماینر از کارگاه لامپ‌سازی در تبریز
کشف ۱۲۱ دستگاه ماینر از کارگاه لامپ‌سازی در تبریز
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از کشف ۱۲۱ دستگاه ماینر قاچاق از کارگاه لامپ‌سازی در یکی از شهرک‌های صنعتی تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سردار علی محمدی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تولید ارز دیجیتال در یکی از شهرک‌های صنعتی تبریز، ماموران انتظامی کلانتری ۱۹ موضوع را دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با اشراف اطلاعاتی کارگاه مورد نظر را شناسایی کرده و پس از هماهنگی مقام قضائی به محل مذکور اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: ماموران در بازرسی از کارگاه تولید لامپ تعداد ۱۲۱ دستگاه ماینر قاچاق و متعلقات آن را کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه ارزش دستگاه‌های کشف شده توسط کارشناسان مربوطه ۱۸ میلیارد ریال اعلام شده است، عنوان داشت: یک متهم در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.

سردار محمدی خاطر نشان کرد: پلیس با هرگونه اخلال در روند اقتصادی کشور طبق قانون برخورد جدی خواهد کرد و شهروندان در صورت مواجه شدن با موارد مشابه، از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ موضوع را  به پلیس اطلاع دهند.