شعار عیبی یوخ از پشت درهای بسته!
شعار عیبی یوخ از پشت درهای بسته!
تعدادی از هواداران تیم تراکتور با حضور در مقابل ورزشگاه شهدای شهر قدس از پشت درهای بسته نظاره‌گر دیدار تیم‌شان مقابل پیکان هستند.

به گزارش عصرتبریز، یکی از تفاوت‌های مهم تیم تراکتور با دیگر تیم‌های شهرستانی این بود که تیم تبریزی در اکثر بازی‌های خارج از خانه خود هم تنها نبود و بسته به شهرهایی که در آنها به عنوان تیم مهمان حضور می‌یافت، شاهد حضور تعدادی از هوادارانش در ورزشگاه بودیم.

همین هواداران در تبریز و بازی‌های خانگی هم تراکتور را به یک میزبان مخوف تبدیل کرده بودند که غیبت‌شان به دلیل کرونا به شدت روی نتایج خانگی سرخ‌پوشان تاثیرگذار بوده است؛ هوادارانی که یک شعار معروف داشتند (عیبی یوخ) که آنها را متمایز کرده بود؛ تی‌تی‌ها زمانی که تیم‌شان در جریان بازی از حریف گل دریافت می‌کرد با این شعار به بازیکنان خود روحیه می‌دادند.

در جریان بازی امشب تیم‌های تراکتور و پیکان شاهد رخ دادن یک اتفاق جالب بودیم؛ حدود ۲۰ نفر از هواداران تیم تراکتور که با حضور در مقابل ورزشگاه شهدای شهر قدس از پشت درهای بسته نظاره‌گر بازی تیم‌شان بودند پس از دریافت گل تساوی از پیکان، با شعار (عیبی یوخ) خاطره روزهای پیش از کرونا را زنده کرده و تا جایی که می‌توانستند صدای خود را به گوش بازیکنان تیم‌شان رساندند.