ناجا برای ایجاد فضای امن و سالم در انتخابات آماده است
ناجا برای ایجاد فضای امن و سالم در انتخابات آماده است
فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: نیروی انتظامی از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات در فضایی امن و سالم همچون گذشته برخوردار است.

به گزارش عصرتبریز، سردار حسین عبدی روز سه‌شنبه در نشست شورای تأمین میانه با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروی انتظامی نگین نیروهای نظامی و مجاهد فی سبیل‌الله است به خدمات‌رسانی بالا و مورد اعتماد بودن نیروی انتظامی در بین مردم بر طبق نظر سنجی‌ها اشاره و اظهار کرد: خدا را شاکریم که توانسته‌ایم سرمایه اجتماعی قابل توجهی را به ویژه در استان کسب کنیم.

وی در ادامه؛ با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات واقع شده‌ایم؛ نظام جمهوری اسلامی را از مهمترین نظام‌هایی خواند که تعیین سرنوشتشان را به خود آنها واگذار کرده است و به فرمایش امامین انقلاب؛ جمهوری اسلامی نماد مردم سالاری دینی بوده و هیچ کشوری مانند ایران به برگزاری انتخابات اقدام نکرده است.

سردار عبدی به تلاش و تکاپوی دشمن در به حداقل رساندن مشارکت مردم اشاره و بر مراقبت از توطئه و دسیسه دشمنان تاکید کرد.

فرمانده انتظامی استان؛ افتخار نیروی انتظامی را ولایی و پاکدست بودن خواند و اضافه کرد: ایمان؛ خدمات رسانی درست به مردم؛ اشرافیت اطلاعاتی؛ پیشگیری و توانایی کشف جرایم از دیگر افتخارات نیروی انتظامی است.

در این پایان این نشست با حضور سردار حسین عبدی فرمانده انتظامی استان و اعضای شورای تأمین شهرستان، سرهنگ محمدتقی سلطانی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان میانه منصوب و معرفی و از خدمات سرهنگ توحید فارسی قدردانی شد.