تولید فیلم «بالیق» در تبریز کلید خورد
تولید فیلم «بالیق» در تبریز کلید خورد
تولید فیلم کوتاه “بالیق” به کارگردانی هادی امینی در تبریز به ایستگاه پایانی تولید رسید.

به گزارش عصرتبریز، بالیق به نویسندگی اکبر شریعت و با بازی وحید شیرزاد، محمدرضا قنبری، میلاد بصیر ، یوسف اکبرزاده و با حضور افتخاری کریم اشتری در شهر تبریز تولید شد.

بر اساس این گزارش، “بالیق” روایت زندگی یک کتاب‌فروش خیابانی‌ست که دائم در فرار از دست طلب‌کاران برادر بزرگ متوفایش و نجات ماهی قرمزی‌ست که همیشه همراه دارد. برادر او اما نمرده است!

هادی امینی، فیلمساز جوان ساخت فیلم‌های کوتاه کنترل و کافه کا و ساخت مستندهایی چون ضلع آخر،پژواک سکوت،اتل متل یه خدا را در کارنامۀ خود دارد.

گفتنی است در تولید فیلم کوتاه “بالیق” هادی خان‌محمدی به عنوان دستیار کارگردان، مهدی میمندی به عنوان مدیر فیلمبرداری، یوسف اکبرزاده به عنوان مدیر تولید، محمدحسین رحیمی به عنوان صدابردار، رضا فلاحیان به عنوان طراح صحنه و گریم، الناز جدیری به عنوان منشی صحنه و همچنین محمدرضا سلطانی در اجرای گریم، احد افسر و فرهاد عبدی در گروه فیلمبرداری، امین مهری به عنوان مدیر صحنه، امین حاجوی به عنوان دستیار صحنه، حسام کاظمی به عنوان جانشین تولید و وحید علوی به عنوان عکاس و تصویر پشت‌صحنه، هادی امینی را در تولید این فیلم کوتاه یاری کردند.