موفقیت تراکتور برای ما مهم و بسیار ارزشمند است
موفقیت تراکتور برای ما مهم و بسیار ارزشمند است
شهردار تبریز گفت: خوشحالی هواداران تیم تراکتور و شهروندان تبریزی با هیچ چیز مادی قابل ارزیابی نیست.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر امروز در دیدار با سرمربی و اعضای کادر فنی تیم فوتبال تراکتور تبریز اظهار کرد: توسعه ورزش در شهرها، از وظایف ذاتی شهرداری‌هاست و ما باور داریم که ورزش پایه سلامتی انسان‌هاست و هرچقدر بتوانیم آن را توسعه دهیم، شهروندان سالم‌تری خواهیم داشت.

او ادامه داد: در کنار توسعه ورزش همگانی، توجه به ورزش حرفه‌ای نیز بسیار اهمیت دارد و از آن جمله تراکتور در شهر ما، تیم مورد علاقه تبریزی‌ها است و در سراسر ایران و حتی خارج از کشور نیز طرفداران زیادی دارد.

شهردار تبریز با بیان اینکه خوشحالی مردم در اثر موفقیت‌های تیم تراکتور با مادیات قابل ارزیابی نیست و ارزش زیادی دارد، افزود: بر این اساس مدیریت شهری نیز به نوبه خود، در ایجاد نشاط اجتماعی و شادی شهروندان وظایفی دارد و سهیم است و تلاش می‌کنیم که همه ما نقش خود را در ایجاد شور و نشاط در جامعه به نحو احسن ایفا کنیم.

وی اضافه کرد: افتخار می‌کنیم که فردی بومی به نام رسول خطیبی و به عنوان یک تبریزی و دوست قدیمی من که باهم در زمین‌های خاکی فوتبال بازی کرده‌ایم، سرمربی تیم مورد علاقه ماست. و از این‌رو ضروری است و وظیفه خود می‌بینیم که از تیم تراکتور و سرمربی بومی‌اش حمایت کنیم.

شهین‌باهر گفت: باید مسئولان شهری و استانی از چنین مربی‌هایی حمایت کنند تا ورزش قهرمانی نیز در شهرمان توسعه یابد.