وعده ­­پاداش شهردار تبریز به تراکتور عملی شد
وعده ­­پاداش شهردار تبریز به تراکتور عملی شد
شهردار تبریز در دیدار با رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال تراکتور، پاداش صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به او اهداء کرد.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر ظهر امروز در عمارت ساعت تبریز پذیرای سرمربی و اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال تراکتور تبریز بود.

در این دیدار شهین‌باهر با آرزوی موفقیت برای تیم محبوب تراکتور در ادامه مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، وعده خود مبنی بر پاداش پیروزی این تیم برابر الشارجه امارات و صعود به مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را عملی کرد تا روحیه و انگیزه بازیکنان و کادرفنی تراکتور را برای مسابقات آتی دوچندان کند.

رسول خطیبی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت‌های ایرج شهین‌باهر، پیراهن تیم فوتبال تراکتور را به شهردار تبریز اهداء کرد.

خطیبی همچنین توپ جدید مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا و همچنین یک پیراهن دیگر از تیم تراکتور را که هر دو منقش به امضای بازیکنان و کادرفنی تیم تراکتور بود، به شهین‌باهر هدیه داد.

شهردار تبریز در این دیدار به همراه سعید حاجی‌زاده مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز، با حسن آذرنیا و عبدالرزاق میراب اعضای کادر سرپرستی و مدیریتی تیم تراکتور و همچنین اعضای کادر فنی تیم امید تراکتور نیز دقایقی را به گفت‌وگو نشست.

یونس باهنر، ستار نوبری، حیدر جعفری و فرهاد حاجب از اعضای کادرفنی تیم امید تراکتور و علی فتحی و عرفان حسین دوست از بازیکنان امید تراکتور که در تیم بزرگسالان حضور دارند، در این دیدار حضور داشتند.