توطئه‌ها را با حضور پرشور در انتخابات نقش بر آب می‌کنیم
توطئه‌ها را با حضور پرشور در انتخابات نقش بر آب می‌کنیم
شهردار تبریز گفت: با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای، توطئه‌های نخ‌نما شده استکبار جهانی در تضعیف روحیه مردم و تبلیغ بی‌توجهی آنها به انتخابات را نقش بر آب می‌کنیم.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین‌باهر امروز در حاشیه سی‌ودومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در محل مصلی تبریز و با تسلیت این ایام، اظهار کرد: ما امروز در این مراسم حضور یافتیم تا عهد و پیمان و بیعت مجدد با بنیان‌گذار کبیر انقلاب ببندیم.

او ادامه داد: ما این انقلاب را مدیون زحمات و تلاش و مجاهدت آن عزیز هستیم و باید به سفارش آن امام راحل پایبند باشیم که فرمودند مواظب باشید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان نیفتد.

او افزود: به هر حال در انتخابات فضایی مهیا می‌شود تا تمام آحاد جامعه بتوانند پای صندوق‌های رای حضور یابند و فردی که انتخاب می‌کنند باید توانمند، مدیر و اصلح باشد تا بتواند مشکلات مردم را حل کند.

شهین‌باهر عنوان کرد: سرنوشت آینده کشور در انتخابات رقم می‌خورد و حتما باید آحاد مردم از این فرصت استفاده کرده و با حضور آگاهانه در پای صندوق‌های رای، سرنوشت خود را رقم بزنند.

او گفت: حضور حداکثری، اعتبار نظام و انقلاب و آن فردی که انتخاب می شود را بالاتر خواهد برد و فرد منتخب در عرصه بین‌الملل نیز قدرتمندانه و با وجهه‌ای مردمی حاضر می‌شود چرا که منتخب اکثریت مردم است و پشتوانه‌ای مردمی دارد و امور کشور را نیز با قوت پیش خواهد برد.