برنامه‌های متنوع سازمان فرهنگی هنری در روزهای آینده
برنامه‌های متنوع سازمان فرهنگی هنری در روزهای آینده
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از برگزاری رویدادهای مختلف به‌منظور جلب رضایت اقشار مختلف همشهریان و ارتقای شور و نشاط اجتماعی در شهر با همراهی هنرمندان و ورزشکاران خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، بابک دانش‌پناه، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز،با اشاره به لزوم افزایش شور و نشاط اجتماعی و غنی‌سازی اوقات فراغت اقشار مختلف همشهریان اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی در همین راستا پیش‌بینی‌شده که بخشی از آن‌ها در حال اجرا بوده و سایر برنامه‌ها به‌مرورزمان در مناطق مختلف تبریز اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات قرار داریم و بر اساس تأکید مقام معظم رهبری، برنامه‌هایی نیز با همکاری دیگر نهادها و سازمان‌ها پیش‌بینی‌شده تا با اتحاد و همدلی همیشگی و مثال‌زدنی مردم عزیزمان انتخاباتی پرشور رقم‌زده و بتوانیم با انتخاب افراد اصلح آینده‌ای روشن برای شهر و کشورمان رقم بزنیم.

دانش‌پناه در خصوص برنامه‌های پیش‌بینی‌شده که در حال اجرا هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گستردگی خاص خود را دارند، تلاش کرده‌ایم با اصحاب فعال و شناخته‌شده این حوزه‌ها همکاری و همراهی داشته باشیم تا بتوانیم بر اساس سلیقه همشهریان در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت و شورونشاط اجتماعی گام برداریم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری برنامه‌های “ایران من” در مجموعه سینما ناجی، برگزاری برنامه‌های کوه‌پیمایی خانوادگی، دوچرخه‌سواری و دیگر برنامه‌های فرهنگی و ورزشی خاطرنشان کرد: ویژه‌برنامه “ایران من” با حضور هنرمندان شناخته‌شده به مدت ۱۰ شب برای شهروندان تبریزی و خانواده شهرداری تبریز در سینما ناجی برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه کوه‌پیمایی خانوادگی با برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوع نیز روز جمعه هفته جاری در تفرجگاه عون بن علی برگزار خواهد شد. همایش دوچرخه‌سواری دختران و بانوان تبریزی هم روز پنجشنبه هفته جاری در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) برگزار می‌شود.

دانش‌پناه در پایان گفت: همواره در برنامه‌های مختلف تلاش می‌کنیم با نظر کارشناسان و نیازسنجی‌هایی که انجام می‌شود، رویدادهایی برگزار کنیم که رضایت همشهریان را در برداشته باشد.