خیلی مسائل هست که الان نمی‌خواهم بگویم
خیلی مسائل هست که الان نمی‌خواهم بگویم
علیرضا اکبرپور می‌گوید که تیم او فرصت خوبی برای گلزنی داشت که تبدیل به گل نشد و سپس پرسپولیس گل‌های بعدی را به ثمر رساند.

به گزارش عصر تبریز؛ علیرضا اکبرپور سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از بازی با پرسپولیس حضور یافت و در مورد این دیدار عنوان کرد: بابت این شکست عذرخواهی می‌کنم از مردم خوب و فوتبال‌دوست آذربایجان و هواداران ماشین‌سازی.

او در باره علت شکست تیمش گفت: خیلی مسائل هست که الان نمی‌خواهم درباره‌اش حرف بزنم، وقتش نیست و درست نیست درباره‌اش حرف بزنم. دو بازی بگذرد بعد.

سرمربی ماشین افزود: ما با تیم صدر جدول بازی داشتین که یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است. بازی مقابل این تیم برای تیمی مثل ما که بازیکنان جوان و کم‌تجربه دارد، سخت است. با این حال ما از شروع بازی، موقعیت گل داشتیم. نه یکی، سه موقعیت خوب که اگر موقعیت اول تبدیل به گل می‌شد، شرایط تغییر می‌کرد. وقتی آن توپ گل نشد، طبیعی بود که گل بخوریم. بعد هم منصور باقری اخراج شد و به نظرم داور سختگیرانه تصمیم گرفت. در کارت اول بازیکن پرسپولیس خودش را پرت کرد و باید ببینیم کارت داشت یا نه، در صحنه دوم هم داور اصلا ندید و اخراج کرد. این شیرازه ما را از هم پاشاند و باعث شد تا شرایط سخت شود.

اکبرپور درباره دلایل شکست تیمش توضیح داد: با این حال ما موقعیت خوبی داشتیم و ۷۰ دقیقه ده نفره بازی کردیم، آن هم با این تیم که در حالت تعویضی هم نفر کم داریم. تعویضی‌های ما هم امید و جوانان بودند. نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما شاید اگر آن توپ گل می‌شد، شرایط فرق می‌کرد. من نمی‌گویم کسی کم‌کاری کرده و با داور هم کاری ندارم اما ان‌شالله کارت‌ها و سوت‌هایش درست باشد. گردن بهمن سالاری را گرفتند و در هوا چرخاندند اما کمک داورها هم به داور وسط کمک نکردند. اما گذشت و ما نتیجه خوبی نگرفتیم و از فوتبال دوستان معذرت‌خواهی می‌کنم.