مجبوریم تغییراتی را در تیم اعمال کنیم
مجبوریم تغییراتی را در تیم اعمال کنیم
سرمربی تراکتور می‌گوید که به دلیل محرومیت میلاد فخرالدینی و عدم حضور مدافع راست تخصصی، مجبور به تغییر آرایش در ترکیب تیمش برای بازی با پرسپولیس است.

به گزارش عصرتبریز، تیم فوتبال تراکتور که هفته گذشته موفق شد در دیداری حساس از سد میزبان خود آلومینیوم اراک عبور کند، پس از آن بازی راهی تهران شد و در پایتخت اردوی شبانه‌روزی برپا کرد تا خود را برای دیدار حساس برابر پرسپولیس آماده کند.

فیروز کریمی سرمربی تراکتور در حاشیه تمرینات این تیم در خصوص شرایط تبریزی‌ها و مشکلات این تیم به دلیل کمبود مدافع راست تخصصی پرداخت. او گفت: همانطوری که قبلا هم گفته بودم، با توجه به اینکه فاصله زمانی میان مسابقه با تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس بسیار کوتاه بود، تمام تمرینات این دو بازی را در همان ۱۰ روزی که فرصت داشتیم، انجام دادیم. امیدوار بودیم که بازیکنان مصدوم‌مان به ما اضافه شوند که متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

او ادامه داد: برخلاف تصورمان که فکر می‌کردیم بازیکنان مصدوم به جمع ما اضافه می‌شوند، این اتفاق رخ نداد و حتی میلاد فخرالدینی را هم به دلیل محرومیت از دست دادیم. اما در دو جلسه تمرینی که دیروز برگزار شد و امروز در پیش‌رو داریم، نفراتی را جایگزین فخرالدینی می‌کنیم. مجبوریم تغییر شکل داده تا بتوانیم بازی قابل قبولی را ارائه بدهیم.

مربی تراکتور گفت: برای اینکه بتوانیم جای فخرالدینی را پر کنیم، باید در این بازی تغییر نفر بدهیم و دلیل آن این است که ما در سمت راست، فقط میلاد فخرالدینی را داشتیم و به همین دلیل، مجبوریم تغییراتی را در تیم اعمال کنیم. تمام تلاش‌مان این است که امروز فرد جایگزین را به بهترین شکل در آن پست جا بیندازیم. صد البته که او سابقه بازی در آن پست را داشته است اما به دلیل اینکه قرار است جابجایی انجام شود، مقداری زمان‌مان برای این کار کم است.

کریمی در پایان اضافه کرد: تمام سعی‌مان را می‌کنیم تا این بازیکن را در پست دفاع راست جا بیندازیم. مشکل خاصی نیست که بخواهد گریبان‌گیر تیم شود. اما به هر حال اتفاقی است که افتاده و باید با آن به بهترین شکل کنار بیاییم.