دوست داشتم به استقلال برگردم اما این فصل در تراکتور هستم
دوست داشتم به استقلال برگردم اما این فصل در تراکتور هستم
دروازه‌بان فصل گذشته آلومینیوم اراک اعلام کرد که دوست داشت فوتبال خود را در استقلال ادامه دهد اما شرایط فعلی این اجازه را به او نمی‌دهد.

به گزارش عصرتبریز، حسین پورحمیدی، دروازه‌بان جوان تیم استقلال تهران که فصل گذشته را به صورت قرضی در تیم آلومینیوم اراک پشت سر گذاشت، پیش از پایان لیگ بیستم با تراکتوری ها برای لیگ بیست و یکم به توافق رسید.

تراکتوری‌ها چند ماه قبل در ازای انتقال سعید مهری به استقلال، رضایت آبی‌ها را بابت حضور حسین پورحمیدی برای فصل آینده جلب کرده بودند.

پورحمیدی امروز صبح به همراه مدیر برنامه‌های خود در باشگاه استقلال حضور پیدا کرد. در هنگام خروج از باشگاه مدیر برنامه‌های او در خصوص چرایی حضور در باشگاه استقلال گفت: یک برگه فسخ بود که نداشتیم و آمدیم آن را بگیریم. این برگه مربوط به باشگاه تراکتور بود.

او در پاسخ به این سوال که آیا پورحمیدی با استقلال تمدید می کند یا خیر گفت: پورحمیدی بازیکن تراکتور است، بازیکن استقلال نیست.

سوال بعدی از خود پورحمیدی بود؛ او در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد قطعا در تراکتور هستی گفت: صد در صد!

او در واکنش به این سوال که خودت دوست داشتی در استقلال بازی کنی و این را در مصاحبه‌های قبلی‌ات هم گفته بودی، تاکید کرد: دوست داشتم برگردم ولی الان به تیم تراکتور رفتم. تراکتور هم تیم بزرگی است و مثل استقلال است.

در پایان مدیر برنامه‌های پورحمیدی این نکته جالب را هم اضافه کرد که احتمال دارد به گفته مددی جابجایی قبلی انجام شود و مهری به تراکتور برگردد و حسین راهی استقلال شود.