ادامه اعتراضات هواداران تراکتور به شرایط باشگاه
ادامه اعتراضات هواداران تراکتور به شرایط باشگاه
گروهی از هواداران تراکتور با حضور در مقابل ساختمان هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی نسبت به شرایط تیم‌شان اعتراض کردند.

به گزارش عصرتبریز، برخلاف بسیاری از باشگاه‌های لیگ برتری، تراکتور هنوز فعالیت نقل و انتقالاتی خود را به صورت جدی شروع نکرده است. با وجود جدایی چندین چهره سرشناس، تراکتوری‌ها فقط موفق به جذب علیرضا نقی‌زاده شده‌اند و این در حالی است که آنها باید سه هفته دیگر مقابل النصر عربستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد.

بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، جدایی ستاره‌ها، تغییرات متعدد مدیریتی و فنی و … مواردی هستند که موجب نارضایتی شدید هواداران تراکتور شده‌اند؛ چنین شرایطی باعث شده تا طی ده روز اخیر اعتراضاتی را از سوی هواداران تیم تبریزی شاهد باشیم. آنها هفته گذشته مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند و روز گذشته هم اعتراض خود را مقابل استانداری آذربایجان‌شرقی ادامه دادند.

در ادامه این اعتراضات، گروهی از هواداران تراکتور امروز مقابل ساختمان هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی حضور یافتند. این هواداران که تعدادشان نسبت به تجمع‌های قبلی بیشتر است، با سر دادن شعارهایی، ضمن اعتراض به شرایط کنونی، خواستار رسیدگی مسئولین ورزشی و استانی به مشکلات تراکتور شدند.

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در میان هواداران معترض تراکتور که بنرها و دست‌نوشته‌های اعتراضی بسیار به همراه داشتند حضور یافته و دقایقی با آنها به صحبت پرداخت.