ایمانی قهر کرده و سر تمرین نمی‌آید
ایمانی قهر کرده و سر تمرین نمی‌آید
هافبک تراکتور به دلیل اختلاف با مدیرعامل در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است.

به گزارش عصرتبریز، در حالی که تراکتوری‌ها هنوز برای جذب بازیکنان مورد نظرشان در بازار نقل و انتقالات، کار خود را رسما شروع نکرده‌اند و علیرضا نقی‌زاده تنها خرید تابستانی‌شان تا این لحظه به حساب می‌آید، شاهد جدایی تعداد قابل توجهی از بازیکنان فصل گذشته این تیم هستیم. بعد از تیکدری، فرعباسی و تیموری اینک نوبت به اکبر ایمانی رسیده که به دنبال جدایی از جمع سرخ‌پوشان تبریز است.

اکبر ایمانی که ۸۰ درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته خود را از باشگاه تراکتور دریافت کرده بود، برای دریافت ۲۰ درصد باقیمانده در دفتر جمشید نظمی حضور یافت اما حاصل گفت‌وگوی طرفین، جر و بحثی بود که به قهر هافبک تراکتور می‌انجامد و او با دلخوری دفتر مدیرعامل را ترک می‌کند.

ایمانی به دلیل این جر و بحث از حضور در تمرین تراکتور هم امتناع کرده و به دنبال دریافت رضایت‌نامه و جدایی از تراکتور برای حضور در تیمی دیگر است. طی روزهای اخیر شایعاتی نیز در خصوص مذاکره ایمانی با یک تیم سرشناس مطرح شد که البته صحت آن تایید نشد.

گفتنی است که اکبر ایمانی هنوز یک فصل دیگر با تیم تراکتور قرارداد دارد اما خواهان افزایش رقم قراردادش برای فصل آینده شده است. همین موضوع باعث جر و بحثی شده که به قهر هافبک تراکتوری‌ها انجامیده است.