۱۲ نفر اراذل و اوباش در تبریز دستگیر شدند
۱۲ نفر اراذل و اوباش در تبریز دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری ۱۲ نفر اراذل و اوباش در تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، سردار علی محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه تعدادی از افراد شرور و اوباش در سطح استان و به‌ویژه شهرستان تبریز با استفاده از سلاح گرم و سرد موجب رعب و وحشت شهروندان شده‌اند، موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با اشرافیت اطلاعاتی و شیوه‌های پلیسی ۱۲ نفر از اراذل و اوباش شناسایی و دریک عملیات ضربتی پلیس دستگیر که در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۴ قبضه سلاح گرم و تعدادی سلاح سرد، مقادیری مواد مخدر، مشروبات الکلی و اقلام ممنوعه کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: پلیس همواره به صورت شبانه روزی در راستای تأمین امنیت مردم عزیز استان با هرگونه هنجار شکنی‌های اجتماعی توسط اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی با جدیت برخورد می‌کند تا امنیت قابل قبولی در سطح استان برقرار شود.

محمدی به افراد هنجارشکن و اوباشی که بخواهند با حرکات نامتعارف امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیاندازند هشدار داد و گفت: امنیت جامعه و شهروندان خط قرمز پلیس بوده و اجازه نخواهیم داد به امنیت و آرامش جامعه خدشه‌ای وارد شده و با مخلان امنیت و اراذل و اوباش سخت و قانونی برخورد خواهیم کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان ضمن تقدیر از همکاری مردم و آحاد جامعه با پلیس، از شهروندان درخواست کرد: در صورت اطلاع از هرگونه هنجار شکنی توسط مخلان نظم و امنیت مراتب را در اسرع وقت با شماره تلفن‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس گزارش کنند.