تراکتور مقابل النصر با چه نفراتی بازی می‌کند؟ (عکس)
تراکتور مقابل النصر با چه نفراتی بازی می‌کند؟ (عکس)
باشگاه تراکتور برای ورود به بازار نقل و انتقالات تاخیر زیادی داشته و همین موضوع موجب نگرانی شدید هوادارانش شده است.

به گزارش عصرتبریز، لیگ برتر ۰۰-۹۹ با ۴ سرمربی و رتبه چهارم برای تیم تراکتور به پایان رسید. این تیم با پشت سر گذاشتن یک فصل پر حاشیه و پر رفت و آمد که هیچ اثری از ثبات و آرامش در آن دیده نمی‌شد لیگ بیستم را به سر رساند و بلافاصله پس از پایان آن نیز با فرمول قبلی به استقبال فصل بعد رفت.

انتخاب فراز کمالوند به عنوان جانشین فیروز کریمی باعث شد تا جمشید نظمی، مدیرعامل جدید سرخ‌پوشان در کمتر از یک ماه، با ۳ سرمربی مختلف (خطیبی، کمالوند، کریمی) کار کرده و یک رکورد جدید به نام خود ثبت کند. او که در هفته‌های پایانی لیگ بیستم فشار زیادی را بابت اعتراض بازیکنان به مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالبات‌شان متحمل شد وعده باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه تا هفته آینده را داده که باید دید آیا محقق خواهد شد یا خیر؟

با توجه به جدایی تعداد قابل توجهی از نفرات فصل گذشته در طول این چند وقت اخیر، تراکتور برای بازی روز بیست و سوم شهریور ماه مشخص نیست که دقیقا قرار است با چه بازیکنانی به میدان برود. این در حالی است که نظمی در صحبت‌های اخیر خود اعلام کرده که افق او لیگ برتر است و شاید بازیکنان جدیدی که جذب می‌شوند آمادگی کامل برای بازی با النصر را نداشته باشند؛ البته هنوز بازیکنی هم جذب نشده که در مورد عملکرد او صحبتی کرد و باید دید که این بازیکنان چه زمانی به تراکتور اضافه خواهند شد.

در عکس تیمی که مشاهده می‌کنید و مربوط به هفته دوم لیگ بیستم است، نفراتی را در تیم تراکتور مشاهده می‌کنید که خیلی‌هایشان دیگر در تیم حضور ندارد؛ البته بهتر است در مورد آنهایی صحبت کنیم که همچنان در تیم هستند چرا که در همین تصویر اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی، مهدی تیکدری، عکاشه حمزاوی، محمدرضا خانزاده، وفا هخامنش، میثم تیموری و اکبر ایمانی در طول فصل گذشته و یا در پایان آن از تراکتور جدا شده‌اند؛ این یعنی تراکتور بالای ۹۰ درصد از بازیکنانی که همین فصل گذشته در اختیار داشت را دیگر ندارد و این دقیقا خود فاجعه برای یک تیم حرفه‌ای است.

این حجم از تغییرات در مدیریت، کادرفنی و بازیکنان تیم بی‌شک رسیدن به اهداف تعیین شده را بسیار سخت می‌کند و هواداران را بی‌اعتماد؛ بی‌اعتماد به تیمی که دیگر برای سرخابی‌های پایتخت رقیبی جدی محسوب نمی‌شود چرا که حتی در تبریز هم دیگر به این تیم‌ها می‌بازد و این برای تراکتوری که زمانی استقلال را در تهران و پرسپولیس را در تبریز ۴ تایی می‌کرد، اصلا خوب نیست. حال سوال اینجاست که با این حجم از جدایی بازیکنان، بلاتکلیفی تعداد دیگری از آنها و تیمی که تشکیل ۱۱ نفر از آن رفته رفته به غیر میل می‌کند، تراکتور کمتر از سه هفته دیگر با چه ترکیبی مقابل النصر میلیون دلاری به میدان خواهد رفت؟