رای بنده به کابینه پیشنهادی همان رای مجلس بود
رای بنده به کابینه پیشنهادی همان رای مجلس بود
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پاسخ به سوالی در مورد شفافیت آرای خود به کابینه پیشنهادی گفت: رای بنده به وزرای پیشنهادی مطابق با رای و خرد جمعی مجلس بود.

به گزارش عصرتبریز، روح‌الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند رای اعتماد نمایندگان به وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور اظهار داشت: جلسات رای اعتماد در فضایی آرام و فشرده برگزار شد که این دوره، تجربه ارزشمندی در شیوه برگزاری جلسات و دیدارهای چهره‌به‌چهره نمایندگان و وزرای پیشنهادی بود.

وی رای اعتماد بالا به وزرا را نشان از همراهی مجلس با دولت دانست و تصریح کرد: مجلس برای حل مشکلات مردم، خواست تا دولت قوی با رای بالا شکل یابد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مجلس همانطور که رای بالایی داد، نظارت جدی و قوی بر اقدامات دولت سیزدهم خواهد داشت، گفت: مجلس و دولت باید با همکاری و همراهی، مشکلات کشور را با اولویت سلامت، اقتصاد و معیشت حل کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پاسخ به سوالی در مورد شفافیت آرای خود به کابینه پیشنهادی، ابراز داشت: قبلا رای خود را از طریق صفحه شخصی خود منتشر می‌کردم ولی این بار در پاسخ به سوال شما رای خود را عرض می‌کنم که رای بنده به وزرای پیشنهادی مطابق با رای و خرد جمعی مجلس بود.

متفکرآزاد در پایان، در پاسخ به اینکه ترکیب وزرای دولت سیزدهم را چگونه می‌بینید؟ گفت: وزرایی که رای اعتماد گرفتند، کارآمد و جهادی هستند و امیدوارم با تلاش شبانه روزی و جهادی کشور را از تلاطم‌های مختلف به سلامت عبور دهند.