ورود ۴۰ میلیون دوز واکسن کرونا تا پایان شهریور به کشور
ورود ۴۰ میلیون دوز واکسن کرونا تا پایان شهریور به کشور
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ورود ۴۰ میلیون دوز واکسن کرونا تا پایان شهریور به کشور خبر داد و گفت: از هفته آینده تعداد مراکز واکسیناسیون افزایش می‌یابد.

به گزارش عصرتبریز، صبح امروز جمعه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی وارد سراب زادگاهش شد.

بازدید از مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی امام خمینی (ره)، بازدید از بیمارستان سراب، بررسی آخرین وضعیت کرونا و روند واکسیناسیون از مهمترین برنامه‌های بهرام عین‌اللهی در شهرستان سراب بود.

وی بعد از سراب به تبریز سفر کرد و از مرکز واکسیناسیون خوابگاه گلستان تبریز و مرکز واکسیناسیون خودرویی سپاه بازدید کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون خوابگاه گلستان تبریز گفت: روند واکسیناسیون از هفته آینده با افزایش ورود واکسن به کشور و همچنین با افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون سرعت می‌گیرد.

بهرام عین‌اللهی با اشاره به اینکه کمبود واکسنی برای تأمین نیاز گروه‌های هدف نداریم، ادامه داد: دولت برای واردات واکسن جدیت لازم را دارد تا میزان فوتی‌های کرونایی به حداقل برسد.

وی با تاکید بر اینکه برای مهار موج ششم باید بخش زیادی از مردم تا آبان ماه واکسینه شوند، افزود: تا آخر هفته آینده ۱۹ میلیون دوز واکسن کرونا وارد کشور می‌شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابراز داشت: تا پایان ماه‌جاری ۴۰ میلیون دوز واکسن وارد کشور خواهد شد و سرعت واکسیناسیون افزایش خواهد یافت.

عین‌اللهی امروز عصر در ادامه برنامه سفری خود از بیمارستان کودکان زهرا مردانی آذر بازدید می‌کند و دیدار با امام جمعه تبریز و نشست با هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وی به تبریز و آذربایجان‌شرقی است.