کم‌ترین فساد در بدنه شهرداری غیرقابل قبول است
کم‌ترین فساد در بدنه شهرداری غیرقابل قبول است
رئیس شورای شهر تبریز گفت: شهرداری پیشانی نظام است و حتی کم‌ترین فساد در بدنه شهرداری‌ها قابل قبول نیست.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین رسول برگی صبح پنج‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه شهردار کلانشهر تبریز گفت: تبریز تفاوت زیادی با سایر کلانشهرها دارد و اگر کلانشهر تبریز در طول تاریخ نبود مسائل زیادی حل و فصل نمی‌شد.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز ادامه داد: تبریز شهر عرفا، شهیدان و شهر عاشورایی است و در طول تاریخ، عالمان زیادی را در دامان خود پرورش داده است.

وی افزود: خدمت در این شهر، سعادت بزرگی است و تبریز هیچ گاه کوچک نخواهد شد.

برگی گفت: شهردار جدید کلانشهر تبریز، فردی پاکدست و از بدنه شهرداری است و سعی بر این خواهد بود تا شورای ششم کلانشهر تبریز نیز برای ارتقا این شهر تلاش کنند.

وی شورای انقلابی کلانشهر تبریز را متعصب به شهر دانسته و گفت: شعار اگر بدون عمل باشد فایده‌ای ندارد.

وی برنامه‌های آتی در شورای ششم کلانشهر تبریز را چنین بیان کرد: تمرکز، اصلاح مدیریت در رابطه با نیروی انسانی و مالیات، تکمیل پروژه‌های ناقص و تسریع در به اتمام رساندن آنها از برنامه‌هایی است که شورای ششم کلانشهر تبریز بر آن همت گماشته است.

رئیس شورای ششم کلانشهر تبریز، بر لزوم عدالت محوری به ویژه در مناطق حاشیه‌نشینی تأکید کرده و افزود: متأسفانه بسیاری از افراد متخصص و با تجربه در حاشیه شهرداری باقی مانده‌اند که حضور آنها در بدنه شهرداری می‌تواند نتایج خوبی را رقم بزند.

وی ادامه داد: همت ویژه در مبارزه با فساد، یکی از برنامه‌های اجرایی در شورای ششم کلانشهر تبریز است چرا که شهرداری پیشانی نظام است و کم‌ترین فساد نیز در شهرداری قابل قبول نیست.

برگی شایسته گزینی و جوان گرایی در شهرداری را ضروری برشمرده و افزود: تعامل با سایر دستگاه‌ها و احیای ظرفیت‌ها، جایگاه جهانی شهر را افزایش خواهد داد و اثرات خوبی را به دنبال خواهد داشت.