مسؤولان کشورهای همسایه در دام توطئه‌های رژیم صهیونیستی نیفتند
مسؤولان کشورهای همسایه در دام توطئه‌های رژیم صهیونیستی نیفتند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: به مسؤولان کشورهای همسایه توصیه می‌کنم در دام توطئه‌های رژیم صهیونیستی نیفتند.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در حاشیه رزمایش فاتحان خیبر در مرزهای شمال غرب کشور اظهار داشت: مناطق مرزی شمال غرب مرزهای صلح و دوستی و برادری هستند و این را مسلمانان آن سوی مرز و این سوی مرز به خوبی می‌دانند و خواهان تداوم این برادری و دوستی هستند.

وی افزود: رژیم فتنه‌گر جهان در پی ایجاد اختلال و تنش در روابط حسنه کشورهای مسلمان است هر چه به موعد ۲۵ ساله مورد اشاره رهبر انقلاب یعنی پایان حیات این رژیم اشغالگر نزدیک می‌شویم این توطئه‌ها و دسیسه‌ها برای ایجاد اختلاف بین کشورهای مسلمان بیشتر می‌شود.

امام جمعه تبریز گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی حافظان صلح هستند این رزمایش‌ها با پیام صلح و دوستی برای کشورهای همسایه و جهت ارتقا آمادگی نظامیان است پیام دیگر این رزمایش به رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل این است که توطئه‌ها و نیرنگ‌هایشان نمی‌تواند موعد ۲۵ ساله برای پایان حیاتشان را عقب بیاندازد شاید نزدیک‌تر هم کرد.

آل‌هاشم تصریح کرد: به مسؤولان کشورهای همسایه توصیه می‌کنم در دام توطئه‌های رژیم صهیونیستی نیفتند، اتحاد مسلمانان جهان باید برای مبارزه با استعمار و اشغالگری حفظ شود.

رزمایش «فاتحان خیبر» نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح، در منطقه عمومی شمال غرب کشور از هشتم مهر ۱۴۰۰ آغاز شده است.

در این رزمایش، ابتدا یگان پهپاد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به شناسایی کلی منطقه پرداخته و پس از ارسال تصاویر به قرارگاه فرماندهی، تیپ ۲۵ واکنش سریع با هلی‌برن نیروها در منطقه رزمایش، به اجرای عملیات رزم پرداختند.

در ادامه رزمایش، یگان توپخانه به اجرای آتش تهیه بر مواضع و اهداف از پیش تعین شده پرداخت و همزمان با آتش تهیه یگان‌های توپخانه، یگان‌های زرهی عملیات قدرت ضربت زرهی را اجرا کرده‌اند.

در تمام مراحل رزمایش فاتحان خیبر، بالگردهای کبرای هوانیروز ارتش، با اجرای آتش یگان‌های عمل‌کننده را پشتیبانی کردند.