تغییر استراتژی منطقه با رزمایش فاتحان خیبر
تغییر استراتژی منطقه با رزمایش فاتحان خیبر
فرمانده تیپ ۲۵ نیروی مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش مستقر در تبریز گفت: رزمایش فاتحان خیبر استراتژی منطقه را تغییر خواهد داد.

به گزارش عصرتبریز، سرهنگ علی دلاور با اشاره به شیطنت برخی کشور‌های همسایه و حضور رژیم غاصب صهونیست و تروریست‌های داعش در منطقه، اینگونه رفتار‌های به دور از عرف سیاسی را محکوم دانست و اضافه کرد: رزمایش فاتحان خیبر یکی از مهمترین ماموریت‌های نیرو‌های مسلح در منطقه بود و پیام آن صلح و دوستی برای دوستان و همسایگان ایران اسلامی است.

وی تاکید کرد: این رزمایش مهم تنها گوشه‌ای از توانمندی‌های فرزندان این خاک مقدس است که به طور قطع استراتژی کنونی منطقه را تغییر خواهد داد چرا که حضور صهیونیستها و تروریستها را در نزدیکی مرزهایمان تحمل نمی کنیم.

فرمانده تیپ ۲۵ نیروی مخصوص واکنش سریع نیروی زمینی ارتش مستقر در تبریز ولایتمداری کارکنان نیرو‌های مسلح را نقطه قوت و مهمی دانست و گفت: رهبری داهیانه امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بر جامعه اسلامی و نوید افول استکبار از سوی ایشان، روحیه سلحشوری و مقاومت را برای تمام آزادگان دنیا در مقابل ظلم، پایدارتر از همیشه کرده است.

سرهنگ دلاور با اشاره به برگزاری رزمایش فاتحان خیبر در شمال غرب کشور اظهار کرد: به لطف خداوند متعال و مدیریت سلسله مراتب فرماندهی نیروی زمینی محوری، همه اهداف از پیش تعیین شده توسط تکاوران تیپ ۲۵ نیروی مخصوص منهدم شد و یکی دیگر از ماموریت‌های مهم کارکنان ولایتمدار این یگان به صورت کامل و بدون کوچکترین خطا انجام شد.

وی افزود: در این رزمایش بزرگ ماموریت اسکورت و تامین ادوات و تجهیزات شرکت‌کننده در رزمایش نیز بر عهده تکاوران تیپ ۲۵ نیرو مخصوص بود که با روحیه بالا و سلحشوری کارکنان همه نیروها واگذاری به خوبی صورت گرفت.

رزمایش فاتحان خیبر ارتش در پاسخ به تهدیدات اخیر دشمنان و شیطنت برخی دولتها با حضور تیپ‌های ۲۱۶ زرهی ، ۳۱۶ زرهی ، تیپ ۲۵ ، گروه ۱۱ توپخانه ، گروه پهپاد ، جنگال ، گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی و با پشتیبانی بالگرد‌های هوانیروز دیروز در منطقه عمومی شمال غرب کشور اجرا شد.