بازدید شهردار تبریز از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی سطح شهر
بازدید شهردار تبریز از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی سطح شهر
شهردار تبریز در ادامه بازدیدهای خود از پروژه‌های عمرانی سطح شهر، امروز به همراه رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر از چند پروژه مهم در مناطق مختلف بازدید کرد.

به گزارش عصرتبریز، عباس رنجبر امروز به همراه جمعی از مدیران شهرداری تبریز از چند پروژه در حال اجرا بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این پروژه‌ها قرار گرفت.

شهردار تبریز امروز ابتدا به پروژه تقاطع غیرهمسطح رسالت دیزل آباد سر زد و سپس از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید فروزنده بازدید کرد. وی در ادامه، با بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح ارتش، در جریان آخرین وضعیت این پروژه قرار گرفت.

رنجبر پس از بازدید از سه پروژه فوق، راهی حوزه شهرداری منطقه ۵ شد تا از دو پروژه مهم دوربرگردان پاسداران به نصر و دومین تقاطع غیرهمسطح فاز اول اتوبان ولایت بازدید کند.

پروژه احداث دو پل ناقص میدان شهید فهمیده شامل دسترسی از پاسداران به کوی ولیعصر (عج) و باغمیشه به پاسداران نیز دیگر پروژه‌ای بود که شهردار تبریز امروز از روند احداث آن بازدید کرد.

بررسی آخرین وضعیت پروژه رمپ خروجی آخر خیابان شهید رجایی به اتوبان پاسداران که یکی از مسیرهای ارتباطی مورد نیاز این منطقه است، در برنامه بازدیدهای امروز شهردار تبریز قرار داشت.

شهردار تبریز در جریان این بازدیدها، دستور لازم برای تکمیل پروژه‌ها را صادر و بر تسریع اجرای عملیات این پروژه‌ها تاکید کرد.