جلب رضایت شهروندان با آسفالت‌ریزی در مناطق کم‌برخوردار
جلب رضایت شهروندان با آسفالت‌ریزی در مناطق کم‌برخوردار
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: عملیات آسفالت‌ریزی در مناطق محروم جزء برنامه‌های اولویت‌دار این سازمان در سال‌جاری است.

به گزارش عصرتبریز، بابک شریفی از اجرای طرح آسفالت‌ریزی در مناطق کم‌برخوردار شهری خبر داد و گفت: در این راستا پس از اتمام عملیات زیرسازی و روسازی باند غربی خیابان ایده‌لو(حد فاصل اول اتوبان پاسداران تا بازارچه سیلاب) در حوزه شهرداری منطقه ۱۰ ، بیش از ۳۷۰۰ تن آسفالت‌ریزی انجام شد.

وی، توجه به توزیع متوازن خدمات در سطح معابر را از تحقق عدالت اجتماعی در ارائه خدمت به شهروندان دانست و افزود: عملیات آسفالت‌ریزی در مناطق محروم جزء برنامه‌های اولویت‌دار این سازمان در سال‌جاری است، که در این راستا پروژه عملیات آسفالت‌ریزی خیابان ایده‌لو بعد از انجام عملیات خاکی شامل اصلاح زیر سازی، روسازی و عملیات آسفالت‌ریزی در دولایه زیره و رویه بطول ۱۴۰۰متر و عرض ۱۰ متر با اجرای همزمان دو دستگاه فینیشر، بمنظور تسریع در اجرای پروژه و بدون راه بندان و بدون ایجاد بار ترافیکی با توجه به استانداردها بصورت کمی و کیفی در حال اجرا است.

شریفی ضرورت روان‌سازی و مناسب‌سازی معابر جهت آسفالت‌ریزی در سطح شهر را نیازمند اجرای طرح نهضت آسفالت دانست و گفت: سازمان عمران بصورت جهادی با اولویت مناطق محروم عملیات آسفالت‌ریزی خود را در سطح شهر آغاز نموده و تداوم خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز در خاتمه گفت: این سازمان همچنان با اولویت‌بندی بصورت شبانه‌روزی تمام تلاش خود را بکار خواهد برد تا ضمن جلب رضایت شهروندان نسبت به خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان اقدام نماید.