یادواره شهدای ورزشکار در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود
یادواره شهدای ورزشکار در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی از برگزاری یادواره شهدای ورزشکار در این استان خبر داد و گفت: این مراسم همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار می‌شود.

به گزارش عصرتبریز، ایوب بهتاج در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری یادواره شهدای ورزشکار در آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش یادواره شهدای ورزشکار استان توسط اداره کل ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران استان برگزار می‌شود.

وی افزود: این یادواره در محل سالن آمفی تئاتر مصلی اعظم حضرت امام (ره) تبریز با حضور مسئولین ارشد استانی برگزار می شود که در این یادواره از خانواده های شهدای ورزشکار تجلیل خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در ادامه با اشاره به تمهیدات اداره کل ورزش و جوانان استان برای برگزاری این یادواره خاطرنشان کرد: جلسات متعددی با اعضای ستاد برگزاری یادواره و دستگاه‌های اجرایی استان داشتیم تا برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان در شأن این عزیزان باشد.

بهتاج ادامه داد: در این مراسم از خانواده شهید صمد اقدمی ورزشکار و کارمند اداره کل تربیت بدنی وقت به عنوان شهید ورزشکار شاخص استان تجلیل خواهند شد.

رئیس ستاد گرامیداشت شهدای ورزشکار استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: مسابقات فرهنگی و ورزشی مختلفی نیز برنامه‌ریزی شده است که برگزار خواهد شد و در این راستا جامعه ورزش و جوانان استان برای نکوداشت یاد و نام شهدای ورزشکار استان همه تلاش خود را به کار خواهد بست.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در پایان گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام کم‌تر از شهادت نیست و ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و انتقال به نسل امروزی رسالت بسیار خطیری است که همگان باید به این امر اهتمام ویژه داشته باشیم.

  • منبع خبر: تسنیم