اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌شرقی مشخص شد
اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌شرقی مشخص شد
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی گفت: اعضای جدید هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان با برگزاری نهمین دوره انتخابات برگزیده شدند.

به گزارش عصرتبریز، ابوالقاسم سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری نهمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: این انتخابات روز گذشته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب به صورت الکترونیکی برگزار شد.

وی گفت: در پایان زمان رأی‌گیری که با مشارکت فعال مهندسان استان آذربایجان‌شرقی انجام گرفت و براساس بیشترین آرای ماخوزه اعضای اعضای اصلی و علی البدل رشته‌های هفتگانه هیئت مدیره این سازمان انتخاب شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی با تشریح نتایج رشته عمران خاطرنشان کرد: در گروه عمران به ترتیب احمد طالب‌نژاد ایرانی، علی ابراهیم‌زاده، محمد خانی، بهلول تقی‌زاده، احمدرضا محقق و یعقوب رونقی به عنوان اعضای اصلی و سید صادق موسوی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی افزود: در رشته نقشه برداری نیز ابوالفضل رنجبر به عنوان عضو اصلی و شهرام بایبوردی به عنوان عضو علی البدل این رشته انتخاب شدند و همچنین در رشته ترافیک علیرضا معتمدنیا به عنوان عضو اصلی و اسحاق رسولی سرابی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: در گروه تأسیسات و رشته برق رؤیا صادقی نهر و محمدعلی توکلی قاضی جهانی به عنوان اعضای اصلی و حسین علمی به عنوان عضو علی‌البدل و در رشته مکانیک شهرام کاشانی اصل به عنوان عضو اصلی و ناصر یاسائی به عنوان عضو علی البدل برگزیده شدند.

سلطانی یادآور شد: در گروه معماری و شهرسازی و در رشته معماری رضا دیزجی، شهاب آدم نوه سی و بیتا باقری به عنوان اعضای اصلی و محمدرضا پاکدل فرد به عنوان عضو علی البدل و در رشته شهرسازی مهدی علیلو به عنوان عضو اصلی و نادر بقایی مهر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی در پایان گفت: داوطلبان شرکت در این انتخابات در صورت وجود هر گونه اعتراض و شکایت در این انتخابات می‌توانند از امروز تا پنجشنبه ۲۲ مهرماه موارد خود را به صورت کتبی به دبیرخانه محرمانه اداره کل راه و شهرسازی استان واقع در سربالایی ولیعصر تبریز ارائه دهند.

  • منبع خبر: تسنیم