بازگشت لیست تراکتور به حالت استاندارد (عکس)
بازگشت لیست تراکتور به حالت استاندارد (عکس)
سرمربی تراکتور سرانجام توانست لیست تیمش را با نفرات کامل بچیند.

به گزارش عصرتبریز، پنجره بسته نقل و انتقالاتی در طول تابستانی که پشت سر گذاشتیم، بزرگترین معضل باشگاه تراکتور بود که حواشی و اتفاقات زیادی به دنبال داشت و باعث شد فراز کمالوند پیش از شروع فصل و بدون انجام بازی، قید نشستن روی نیمکت این تیم را زده و استعفا دهد.

فیروز کریمی این‌گونه بود که خیلی سریع دوباره هدایت تراکتور را عهده‌دار شد. او باید سرخ‌پوشان را برای بازی حساس با النصر عربستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کرد و در کنار فرصت کم، کمبود بازیکن دیگر مشکلی بود که سر راه این مربی قرار داشت؛ پنجره تراکتور بسته بود و خریدهای جدید نمی‌توانستند تیم را در بازی با نماینده عربستان که هزینه‌ای سرسام‌آور برای موفقیت در آسیا کرده بود همراهی کنند. تراکتور در بازی با النصر ۱۶ بازیکن بیشتر نداشت و فیروز کریمی علاوه بر استفاده از جوانان بی‌تجربه در زمین، جایگزین دیگری هم روی نیمکت برای تغییرات در جریان بازی نداشت. تراکتور در چنین شرایطی، با یک گل مغلوب النصر شد تا از کنار یک فاجعه عبور کند.

در شروع لیگ با باز نشدن پنجره، فیروز کریمی مشکل قبلی را داشت و نتوانست لیست تیمش را با نفرات کامل بچیند. شکست چهار بر یک مقابل گل گهر زنگ خطری جدی بعد از شکست خفیف مقابل النصر بود که با شکستن طلسم پنجره خاموش شد. با ثبت قرارداد بازیکنان جدید، فیروز کریمی بعد از مدت‌ها توانست با لیست کامل تیمش را راهی مسابقه کند.

همان‌گونه که در لیست بازی مشاهده می‌کنید، تراکتور با ۹ ذخیره کامل در بازی امروز مقابل صنعت نفت حضور یافته و دست فیروز کریمی برای تغییرات در جریان بازی بسیار بازتر از دو بازی قبلی مقابل النصر و گل گهر خواهد بود.