آغاز طرح ساماندهی دستفروشان در منطقه تاریخی فرهنگی تبریز
آغاز طرح ساماندهی دستفروشان در منطقه تاریخی فرهنگی تبریز
سرپرست شهرداری منطقه ۸ تبریز از آغاز طرح ساماندهی دستفروشان با همکاری عوامل نیروی انتظامی و سایر ارگان‌ها در منطقه تاریخی فرهنگی تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، رضا جان‌فشان نوبری ضمن اعلام خبر فوق افزود: با توجه به معضل دستفروشان بازار، شهرداری منطقه ۸ با همکاری سازمان میادین، طرح ساماندهی دستفروشان در محدوده بازار تبریز را اجرائی می‌کند.

جان‌فشان گفت: طی جلسه‌ای که طی روزهای اخیر برگزار شد، مقرر شد طرح ساماندهی دستفروشان محدوده مرکزی شهر با همکاری شهرداری منطقه ۸، سازمان میادین، نیروی انتظامی و معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز در معابر سطح حوزه اجرائی و با متخلفین برخورد شود.

سرپرست منطقه ۸ تبریز با اشاره به معضل دستفروشی در سطح این منطقه گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، شاهد افزایش تعداد دستفروشان در محدوده مرکزی شهر هستیم که به منظور رفع سدمعبر، باید با همکاری ارگانهای مختلف، طرح ساماندهی دستفروشان را اجرائی کرده و آرامش را در معابر سطح حوزه برقرار سازیم.

جان‌فشان در پایان از دستفروشانی که تا کنون در سامانه بازارثبت نام نکرده‌اند درخواست کرد به منظور ساماندهی و انجام فرایند کاری به سامانه bazar.tabriz.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.