نگران نباشید، انتقال مالکیت تراکتور و ماشین سازی قطعی است
نگران نباشید، انتقال مالکیت تراکتور و ماشین سازی قطعی است
نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال مالکیت ۲ تیم تراکتور و ماشین‌سازی به صنایع مس قطعی بوده و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

به گزارش عصرتبریز، اللهوردی دهقانی در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: از چهارشنبه هفته گذشته با حضور استاندار آذربایجا‌ن‌شرقی، نمایندگان آذربایجان‌شرقی و غربی در مجلس و مسوولان ورزشی استان جلساتی برگزار و کمیته انتقال تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی به صنایع مس کار خود را آغاز و جلسات این کمیته همچنان ادامه دارد تا این مالکیت به صورت قطعی به صنایع مس واگذار گردد.

وی افزود: نگرانی هواداران تیم تراکتور و ماشین‌سازی را درک می‌کنم و با مشکلات این انتقال هم به خوبی واقف هستم، اما از آنها می‌خواهم اجازه دهند که این انتقال در آرامش و بدون هیچ حاشیه‌ای صورت گیرد و من شخصا پیگیر این قضیه هستم.

دهقان متذکر شد: ورود به جزئیات وضعیت تیم تراکتور در حال حاضر درست نبوده و فعلا تمرکز به انتقال تیم گذاشته شده و اینکه این بازیکن باشد یا نباشد، در حیطه وظایف ما نیست و نمی‌توانیم وارد جزئیات شویم و سیاست کلان با نمایندگان است و بعد از اینکه این انتقال به صورت قطعی صورت گرفت، تقویت تیم تراکتور را وظیفه خود دانسته و شخصا ورود پیدا خواهم کرد.

وی اضافه کرد: قبلا هم گفتم ما به دنبال این نیستیم که حق کسی را ضایع کنیم و تنها به دنبال احیای حق و حقوق قانونی خود بوده و باید فرصت سوءاستفاده از جریان گرفته شود و در حال حاضر تمرکز به انتقال مالکیت باشگاه بوده و این انتقال در فضایی آرام قابل تحقق است.

نماینده ورزقان یادآور شد: مالکیت تراکتور و ماشین سازی به معنای تعطیلی باشگاه مس سونگون نبوده و بزرگترین کمپ ورزشی خاورمیانه در ورزقان در حال احداث است و در سیاست باشگاه مس سونگون ورزقان تغییری ایجاد نخواهد شد.

 

وی گفت: با توجه به اینکه تیم تراکتور در لیگ برتر بوده و هواداران بیشتری دارد، در مورد انتقال مالکیت این باشگاه بیشتر صحبت شده است، اما باید عنوان کنم مجوز انتقال برای هر دو تیم گرفته و به موازات کارهای انتقال پیش خواهد رفت و ماشین‌سازی هم به صنایع مس واگذار خواهد شد.