صندوق ذخیره فرهنگیان روی ریل شفافیت
صندوق ذخیره فرهنگیان روی ریل شفافیت
رئیس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش عصرتبریز، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در این دیدار بر ضرورت رفع دغدغه فرهنگیان، ساماندهی و شفاف کردن کلیه فعالیت های صندوق تاکید کرد و گفت: امیدوارم حضور شما در این مسئولیت همچون مسئولیت های گذشته به ویژه در شهر کریمه اهل بیت و آستان قدس رضوی منشا خیر و برکت باشد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت نیروهای متعهد، متخصص و جوانان انقلابی در صندوق، خواستار برنامه ریزی هوشمندانه در جهت افزایش بهره‌وری دارایی های موجود به تناسب پتانسیل های جغرافیایی و ظرفیت کشور شد.

آل هاشم همچنین با اشاره به توانمندی های اقتصادی و صنعتی آذربایجان و تبریز، بر سرمایه گذاری و توسعه فعالیت های صندوق در آذربایجان شرقی تاکید کرد و خواستار تشکیل کارگروه کارشناسی با هدف ارزیابی ظرفیت های مشترک و تداوم جلسات در جهت هم افزایی شد.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: رویکردهای جدید تولیت محترم آستان قدس رضوی در بحث شفاف سازی، مشارکت در فعالیت های عام المنفعه و آبادانی مناطق محروم، بست و توسعه فرهنگ وقف قابل تقدیر و ستودنی است.

دلبری رئیس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان و مشاور تولیت آستان قدس رضوی نیز با اشاره به حضور و نقش حضرت حجت الاسلام والمسلمین مروی در آستان قدس رضوی و احیای سیاست مشارکت حداکثری مردم و فعالان اقتصادی در اداره امور و فعالیت‌های آستان قدس، ازافزایش تعامل در استان های مختلف خبر داد.

وی مقبولیت و محبوبیت نماینده مقام معظم رهبری در بین مردم ولایتمدار آذربایجان و عشق ورزی مردمان این دیار به اهل بیت و پیشگامی در امور خیریه را الگوی عینی و مثال زدنی عنوان کرد و استفاده از این ظرفیت و الگو در توسعه فرهنگ وقوف و سایرحوزه ها را مهم و موثر خواند.

رئیس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان بر اهمیت و ضرورت ساماندهی فعالیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان و سوق دادن این فعالیت‌ها درجهت رفع دغدغه این قشر خدوم و زحمتکش، برنامه ریزی های صورت گرفته توسط هیئت امنا و هیئت مدیره و مدیریت را دراین زمینه موثر و هوشمندانه خواند و ابراز امیداواری کرد به زودی اخبار خوبی برای اعضای محترم صندوق خواهیم داشت.