از پیشنهاد تراکتوری‌ها استقبال می‌کنم
از پیشنهاد تراکتوری‌ها استقبال می‌کنم
مهاجم سابق تیم تراکتورسازی که هم اینک در کشورش برزیل حضور دارد از بازگشت دوباره به تبریز استقبال کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، لوسیانو ادینیو مهاجم برزیلی تیم تراکتورسازی در لیگ های چهاردهم و شانزدهم که سابقه بازی در مس کرمان را هم دارد. ادینیو بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر ایران است و هواداران تراکتورسازی خاطرات خوبی با وی دارند. با مشخص شدن وضعیت مالکیت باشگاه تراکتورسازی، مسئولان این تیم کار خود را برای جذب بازیکن آغاز کرده اند. با آغاز فعالیت نقل و انتقالاتی تراکتوری ها، شایعات نیز روز به روز داغ تر می شوند و هر روز نام های متفاوتی را در نزدیکی ها تیم تبریزی می بینیم.

یکی از بازیکنانی که طی روزهای اخیر نامش بر سر زبان ها افتاد و با استقبال خوب هواداران نیز مواجه شد، لوسیانو ادینیو، مهاجم ۳۶ ساله برزیلی بود. هواداران تراکتورسازی به واسطه خاطرات خوبی که با ادر دارند، از خبر بازگشت او به تبریز بسیار خوشحال شدند هر چند این خبر تنها در حد یک گمانه زنی بوده و جنبه رسمی به خود نگرفته است.

در همین زمینه با لوسیانو ادینیو ارتباط برقرار کردیم تا موضوع را از خود او جویا شویم، ادینیو با خوشحالی از چنین موضوعی گفت:

«از پیشنهاد تراکتوری ها استقبال می کنم. من آنجا (تبریز) روزهای خوبی داشتم و هواداران همیشه با عشق با من رفتار می کردند. ادینیو همیشه تراکتور را دوست دارد و در فصل آینده هم اگر فرصت باشد دوست دارد در این تیم بازی کند. البته به من پیشنهاد رسمی تا الان از سوی باشگاه ارائه نشده است.»