در انتظار ظهور ادینیو شماره دو در تراکتور
در انتظار ظهور ادینیو شماره دو در تراکتور
تراکتوری ها در انتظار ظهور ادینیوی شماره دو در تیم شان هستند.

به گزارش عصرتبریز، تیم فوتبال تراکتور شب گذشته در حالی به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که مدیران این باشگاه، با مهاجم مورد نظر خود به توافق رسیدند. کوین فورچونه که سابقه بازی در لوشامپیونه فرانسه را دارد و فصل پیش نیز در لیگ ۲ فرانسه درخشید، پس از مذاکره با تی تی ها، به این تیم پیوست.

این فوتبالیست چپ پا در ترانسفر مارکت ۱٫۵ میلیون یورو ارزش دارد و یکی از با ارزش ترین و به گفته مدیران تراکتور، «گران ترین فوتبالیست تاریخ فوتبال ایران» است. فورتونه فصل گذشته توانست ۳۹ بازی برای ترویس انجام داد و ۱۲ گل نیز به ثمر رساند. وی همچنین ۱۰ پاس گل داد.

در سال های گذشته تراکتوری ها همواره به دنبال مهاجم گلزنی بوده اند که بتواند جای خالی ادینیو را برایشان پر کند. مهاجم زیادی آمدند و رفتند اما هیچ کدام ادینیو نشدند. از حمزه یونس همیشه مصدوم و کرپیچِ بی خطر تا استوکس و اروین پر حاشیه! اینک با خرید فورچونه، تراکتوری ها در انتظار ظهور ادینیوی شماره دو در تیم شان هستند.

خرید جدید تراکتوری ها، عملکرد گلزنی خوبی در آخرین فصل حضورش در ترویس داشته و اگر بتواند عملکرد فصل گذشته اش را این فصل نیز تکرار کند، تراکتوری ها می توانند خط حمله خطرناکی را در لیگ نوزدهم تشکیل داده و خیال شان از بابت گلزنی راحت باشد.