ثبت شکستی دیگر برای شاگردان خطیبی
ثبت شکستی دیگر برای شاگردان خطیبی
تیم فوتبال فولاد در هفته هفتم لیگ برتر مقابل ماشین سازی‌تبریز قرار گرفت و توانست ۳ بر ۲ پیروز شود.

به گزارش عصرتبریز، دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز و فولاد در هفته هفتم لیگ برتر ۳ بر ۲ به سود فولاد به پایان رسید.


هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران
ماشین سازی تبریز – فولاد خوزستان
یکشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰
تبریز، ورزشگاه بنیان دیزل


ماشین سازی: علیرضا حیدری، ادواردو دوسانتوس، شاهین توکلی، فردین عابدینی، عزیز معبودی، شاهین ثاقبی، احمدرضا زنده‌روح، محمد قادری، بابک مرادی، سامان نریمان‌جهان، علی آل‌کثیر

فولاد خوزستان: شهاب گردان، ایوب والی، موسی کولی‌بالی، فرزاد جعفری، وحید حیدریه، احمد عبدالله‌زاده، سینا مریدی، محمد آبشک، محمد قاسمی‌نژاد، حسن بیت‌سعید، لوسیانو پریرا


شاگردان خطیبی نیمه اول را خوب شروع کردند و در دقیقه ۱۵ توسط احمدرضا زنده‌روح به گل رسیدند اما این برتری زیاد طول نکشید و در دقیقه ۱۷ دروازه تیم ماشین سازی روی پاس موسی کولیبالی و ضربه ایوب والی کاپیتان تیم فولاد باز شد. بازی تا دقیقه ۲۷ با همین نتیجه پیش می‌رفت که سامان نریمان ‌جهان مهاجم ماشین سازی دیگربار تیم خود را پیش انداخت.

این برتری شاگردان خطیبی باز هم کوتاه مدت بود و ۸ دقیقه بعد و در دقیقه ۳۵ فولاد توسط احمد عبدالله‌زاده گل دوم را وارد دروازه ماشین سازی کرد تا بازی به تساوی کشیده شود. همین نتیجه تا دقایق پایانی نیمه اول ثابت بود که کاپیتان فولاد گل سوم را هم در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند تا شاگردان نکونام نیمه نخست را پیروز به رختکن بروند.

در نیمه دوم با وجود اینکه خطیبی تا دقیقه ۶۹ تمام تعویض‌های خود را انجام داد اما اتفاق خاصی نیفتاد و بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع فولاد به پایان رسید.