شکاری: ناشی بودن عرب من را از پرسپولیس دور کرد
شکاری: ناشی بودن عرب من را از پرسپولیس دور کرد
هافبک تراکتور گفت: ایرج عرب ناشی بود و نمی‌دانست چه کاری درست است و همین امر من را از تیم پرسپولیس دور کرد.

به گزارش عصرتبریز، به نظر می رسد که پس از کش و قوس های بسیار، رضا شکاری می تواند در ادامه فصل تراکتور را همراهی کند. با صدور رای نهایی فیفا، مشخص شد که تراکتوری ها را خطری از بابت استفاده کردن از شکاری تهدید نمی کند.

شکاری در مورد این رای و شرایط تیم ملی امید و البته مذاکره اش با پرسپولیس صحبت کرده که در ادامه می خوانید:

دو سال دوندگی ذوب آهن برای ۱۰ هزار دلار!

آن زمان که به روبین‌کازان پیوستم، تیم روسی مبلغ ۱۰۰هزار یورو به ذوب‌آهن برای رضایتنامه‌ام پیشنهاد داد که آذری اعلام کرد روبین‌کازان باید ۵۰۰هزار یورو برای رضایتنامه پرداخت کند. همان زمان گفتم روبینی‌ها چنین پولی نمی‌دهند و من برای بازی در این تیم از راه قانونی پیش می‌روم. اما آذری اعلام کرد شکاری را به اصفهان برمی‌گردانم و او را سرجایش می‌نشانم اما دیدید که درنهایت نتوانست کاری انجام دهد.

اما این رای نشان می‌دهد تلاش‌های آذری نتیجه داده است. قرار بود ۱۰۰هزار یورو از روبین‌کازان برای رضایتنامه بگیرند که الان این مبلغ بعد از ۲سال ۱۱۰هزار یورو شده است. اگر این تلاش‌ها و ۲ سال دوندگی برای فقط ۱۰هزار یورو بیشتر بود که مبارک‌شان باشد. در واقع تنها برد آنها همین ۱۰هزار یورو هست که این مبلغ مبارک‌شان باشد، هرچند سعید آذری مثل پدرم می‌ماند.

غیبت در ترکیب تراکتور

من در این مدت هم محروم نبودم اما تراکتور از این ترسیده بود که اگر من محروم می‌شدم شاید عواقب آن دامن این تیم را هم می‌گرفت، در حالی که اگر من محروم می‌شدم به هیچ وجه این موضوع ارتباطی به تیم تبریزی نداشت. این تیم ترسیده بود ولی با این حال الان دیگر مشکلی وجود ندارد و می‌توانم برای تراکتور بازی کنم. برای بازگشت به میادین لحظه‌شماری می‌کنم و ان‌شاءالله برمی‌گردم و دوباره گلزنی‌هایم را آغاز می‌کنم. به اندازه‌ای آماده‌ام که می‌خواهم در بازگشت دوباره بدرخشم.

رضا شکاری

شانس قهرمانی تراکتور

چراکه نه، هرچند در برهه فعلی کمی افت کرده‌ایم اما در آینده شرایط رو به راه می‌شود و امیدواریم با موفقیت در بازی‌های بعدی صدرنشین شویم.

غیبت دوباره در جمع تراکتوری ها

قبل از بازی با پیکان چون هنوز رای نیامده بود در لیست قرار نگرفتم اما ان‌شاءالله از بازی بعدی بتوانم این تیم را همراهی کنم، هرچند الان تمام فکر و ذکرم همراهی تیم امید است.

شرایط تیم ملی امید در گروه مرگ

شرایط فنی در این تیم عالی است اما امکانات‌مان کم است. ما پتانسیل صعود را داریم با این حال سطح مسابقات خیلی بالاست و مشخصا کار آسانی برای صعود به المپیک نداریم. ما امیدواریم این اتفاق بیفتد و برای صعود از جان و دل تلاش می‌کنیم.

حضور در پرسپولیس پیش از تراکتوری شدن

باشگاه پرسپولیس خیلی میل داشت که به این تیم بپیوندم اما ایرج عرب ناشی بود و نمی‌دانست چه کاری درست است و همین امر من را از این تیم دور کرد.