ضرورت توسعه فعالیت‌های کانون در آذربایجان‌شرقی
ضرورت توسعه فعالیت‌های کانون در آذربایجان‌شرقی
در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری استان با معاون عمرانی و مدیرکل اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی، بر اهمیت توسعه فعالیت‌های کانون تاکید شد.

به گزارش عصرتبریز، در دیدار علی بینش با رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در خصوص توسعه فعالیت‌های عمرانی کانون به ویژه در کلان شهر تبریز بحث و تبادل نظر شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استان در این دیدار با اشاره به اهمیت توسعه این فعالیت‌ها بر لزوم بهره‌مندی بیش از پیش کودکان و نوجوانان از برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد.

مدیرکل کانون استان نیز گزارشی از وضعیت موجود مراکز فرهنگی هنری ثابت، سیار و پستی ارائه و در عین حال تصریح کرد: وجود تنها ۷ مرکز فرهنگی هنری ثابت کانون در کلان شهر تبریز و پراکندگی نامناسب جغرافیایی این مراکز جوابگوی نیاز و تقاضای مستمر و مکرر شهروندان نیست. در این دیدار در خصوص بهره‌مندی از ظرفیت‌های کانون استان برای توسعه عمرانی مراکز ثابت، سیار بحث و تبادل نظر شد.

همچنین در دیدار مدیرکل کانون با بدرشکوهی، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی، گزارشی از اقدامات کانون استان در زمینه پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی و آموزش مهارت‌های زندگی ارائه شد.

بینش همچنین با اشاره به فعالیت‌های کانون استان در زمینه امداد فرهنگی در مناطق زلزله‌زده استان از اجرای مرحله دوم این طرح خبر داد.

نگارنده: سیده حوریه طاهری