حمایت شهرداری تبریز از هنرمندان
حمایت شهرداری تبریز از هنرمندان
شهردار تبریز گفت: تلاش می‌کنیم فضاها و امکانات خوبی ایجاد کنیم تا هنرمندان بتوانند مسیری که در حوزه هنر شروع کرده اند را ادامه دهند.

به گزارش عصرتبریز، ایرج شهین باهر دیشب در حاشیه حضور خود در مجتمع ۲۹ بهمن تبریز و تماشای تئاتر نمایشی ” مسیو” با اشاره به هنرنمایی بازیگران این نمایش، اظهار کرد: در این نمایش هنرمندان جوان شهر ما همچون همیشه هنرمندانه ایفای نقش می‌کنند و تماشای آن برای حاضران در سالن لذت بخش بود.

او ادامه داد: داستان این نمایش که به تاریخ پرافتخار تبریز مربوط است، ما را به روزهایی برد که مردم تبریز می‌خواستند آینده کشورمان را عوض کنند و همین موضوع نمایش، زیبایی کار را بیشتر کرده است.

شهردار تبریز در خصوص داستان نمایش مسیو، عنوان کرد: داستان این نمایش مربوط به روزهایی بود که علی مسیو، ستارخان، باقرخان و تمامی قهرمانان آذربایجان افتخارآفرینی می‌کردند و هنرمندان نمایش قسمتی از آن روزها را به زیبایی خلق کردند.

او افزود: از مردم می‌خواهیم با تماشای این نمایش‌ها، هم هنرمندان را دلگرم کنند و هم از نزدیک تاریخ پرافتخار تبریز را ببینند و لمس کنند.

شهین باهر با بیان اینکه شهرداری تبریز در حوزه فرهنگ و هنر توان خوبی دارد، گفت: مباحث هنری در بخشی از وظایف شهرداری قرار دارد و ما سعی می‌کنیم در این حوزه‌ها نقش ایفا کنیم و از این هنرمندان که به حد کافی در تبریز وجود دارند با ایجاد فضاهای مناسب حمایت کنیم.

او افزود: دستگاه‌های متولی نیز در این حوزه باید بیشتر حرکت کنند و در کنار آنها ما نیز کمک می‌کنیم تا فضاها و امکانات خوبی ایجاد کنیم تا این هنرمندان بتوانند مسیری که در حوزه هنر شروع کرده‌اند را ادامه دهند.

تئاتر نمایشی مسیو به کارگردانی نازیلا ایرانزاد بنام و نویسندگی اکبر شریعت از ۱۳ الی ۳۰ بهمن هر شب در سالن تئاتر مجتمع ۲۹ بهمن روی صحنه می‌رود.