شهروندان در طرح «کوچه میزین افتخاری» مشارکت کنند
شهروندان در طرح «کوچه میزین افتخاری» مشارکت کنند
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز خواستار مشارکت و همیاری شهروندان جهت تکمیل اطلاعات مربوط به شهدا در راستای ادامه طرح «کوچه میزین افتخاری» شد.

به گزارش عصرتبریز، سعید حاجی‌زاده در گفتگو با برنامه تلویزیونی «تبریزیم» اظهار داشت: هزار و ۴۲۰کوچه و خیابان در سطح شهر در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نام شهدا نامگذاری شده است.

او ادامه داد: تاکنون طراحی و آماده سازی نیمی از تابلوهای کوچه میزین افتخاری به اتمام رسیده و ۴۰۰ تابلوی این طرح در سطح شهر نصب می‌شود.

حاجی‌زاده یادآور شد: در خصوص جمع آوری دقیق اطلاعات شهدای والامقام و در راستای کاهش هرگونه خطای احتمالی در اطلاعات و جزئیات، شهروندان می‌توانند ما را یاری کنند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز خطاب به شهروندان تصریح کرد: اگر شهروندان اطلاعاتی اعم از نام و نام خانوادگی شهید، نام پدر، تاریخ و محل تولد و شهادت، فرازی از وصیت نامه و تصویری از شهدایی که کوچه‌ها به نام آنها نامگذاری شده دارند، از طریق شماره تماس ۳۵۲۶۵۳۵۳ و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۴۶۴۸۴۸ و یا پایگاه های اطلاع رسانی shahryarnews.net و www.tabriz.ir در اختیار ما قرار دهند تا این تابلوها به بهترین شکل طراحی شوند.

حاجی‌زاده اظهار داشت: پیش از این کوچه‌ها تنها تابلوهایی داشتند که نام شهدا روی آنها نوشته شده بود که با دستور شهردار محترم تبریز، تابلوهایی با عنوان کوچه میزین افتخاری شامل نام و نام خانوادگی شهید، نام پدر، تاریخ و محل تولد و شهادت، فرازی از وصیت نامه و تصویری از شهید طراحی شده است.

او در پایان یادآور شد: اولویت شورای نامگذاری در جهت نامگذاری معابر با نام شهدای والامقام است.