بازی‌های خانگی برای تراکتور حکم فینال دارد
بازی‌های خانگی برای تراکتور حکم فینال دارد
مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: سایپا تیم جوان و دونده‌ای است اما بازی‌های خانگی حکم فینال برای ما دارد.

به گزارش عصرتبریز، علیرضا پژمان عصر امروز که به جای ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در هفته بیستم لیگ برتر حضور یافته بود، گفت: آقای الهامی به دلیل سرما خوردگی به نشست نیامد و بابت این موضوع عذرخواهی کرد.

وی افزود: سایپا تیم جوان و دونده‌ای است، ما هم نسبت به آنالیزی که کرده‌ایم تمرینات خوبی انجام داده و آماده‌ایم اگر شرایط جوی اجازه دهد ۳ امتیاز را بگیریم.

مربی تیم فوتبال تراکتور تاکید کرد: بازی‌های خانگی برای ما حکم فینال را دارد و تلاش می‌کنیم تمام سه امتیازها را به دست بیاوریم.

وی با اشاره به وضعیت انجام بازی در هوای برفی تبریز گفت: زمین بازی برای تمام بازیکنان یکی است، اگر شرایط زمین اجازه دهد تیم‌هایی که می‌توانند روی زمین بازی کنند، عملکرد بهتری خواهند داشت، اما تیم‌هایی که بازی مستقیم انجام می‌دهند در زمین‌هایی که کیفیت خوبی دارند می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

مربی تیم تراکتور با اشاره به اینکه بازی فردا برگزار می‌شود یا خیر تصریح کرد: تمرینات خوبی انجام دادیم و امیدواریم شرایط جوی اجازه دهد تا فردا بازی کنیم، اما نماینده فدراسیون و ناظر بازی باید نظر بدهند، ما تابع تصمیم آنها هستیم.

پژمان در پاسخ به این سوال که اگر ورزشگاه یادگار امام (ره) آماده نشود حاضر به بازی در ورزشگاه سپهبد سردار شهید سلیمانی هستید یا خیر، گفت: فکر می‌کنم ورزشگاه یادگار امام و زمین بزرگ آن برای تیم ما بهتر است، این ورزشگاه شخصیت تیم ما و شهرمان است و دوست داریم آنجا بازی کنیم.

وی در خصوص وضعیت میثم تیموری هم اذعان داشت: تیموری در تمرینات حضور داشته و اینکه بازی می‌کند یا خیر به نظر سرمربی بستگی دارد، بحث انضباطی هفته قبل هم موضوع خانوادگی بود که رفع شده است.

مربی تیم تراکتور در مورد محرمان و مصدومان تیمش عنوان کرد: شجاعی را به دلیل محرومیت و میمبلا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، میمبلا فعلاً به کشورش سفر کرده و امیدواریم در بازی‌های بعد بتوانیم از او استفاده کنیم.