مدیران نباید از مسوولیت‌پذیری شانه خالی کنند
مدیران نباید از مسوولیت‌پذیری شانه خالی کنند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مدیران عزیز، مهم‌ترین شاخص‌های مدیر انقلابی مسوولیت‌پذیری است و نباید از مسوولیت شانه خالی کرد.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم عصر امروز در شورای اداری آذربایجان‌شرقی با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار کرد: از اینکه آقای واعظی با خضور خود دو پروژه بزرگ پتروشیمی و قطار شهری را افتتاح کردند، قدردانی می‌کنم و از همه سازمان‌ها که در اجرای پروژه‌ها مخصوصا قطار شهری نقش‌آفرینی کردند نیز تشکر می‌کنم.

وی افزود: قطار شهری در یکی دو سال اخیر با سرعت بیشتر در حال اجراست و این موجب شادی مردم می‌شود.

آل‌هاشم با بیان اینکه بعد از انقلاب اتفاقات بسیار خوبی رخ داده که یک بخش نقش زنان در جامعه، کار و خانواده است، گفت: امید به زندگی در قبل از انقلاب در بین زنان ۵۴ بود ولی الان به ۷۸ سال رسیده است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی افزود: ۲۴ سال در زنان و ۲۳ سال در مردان، امید زندگی بعد از انقلاب افزایش یافته است.

امام جمعه تبریز به دو امتحان بزرگ ۲۲ بهمن ماه و اربعین سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: راهپیمایی با عظمت و حداکثری در زیر برف و یخبندان حاکی از وفاداری و پایبندی مردم است و امیدواریم انتخابات بعدی در هفته بعد باشکوه برگزار شود.

وی بیان کرد: علاقه‌مندی مردم آذربایجان به نظام در همه عرصه‌ها به خوبی نشان داده شده است به طوریکه در مراسم عزاداری سردار سلیمانی، آذربایجان‌شرقی غوغا شد.

آل‌هاشم یادآور شد: الحمدالله در آشوب‌های اخیر ما هیچ مشکلی نداشته و به خوبی اوضاع استان کنترل شد.

وی ابراز کرد: مدیران عزیز، مهم‌ترین شاخص‌های مدیر انقلابی مسوولیت‌پذیری است و نباید از مسوولیت شانه خالی کرد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی ادامه داد: نباید برای فرعیات وقت بگذاریم و از مسائل اصلی نظام غافل شویم.

وی، به حفظ اتحاد و همدلی بین مردم و مسوول اشاره کرد و گفت: یکی از رموز موفقیت مدیران استان همدلی است به طوریکه دو هفته است که من هر جمعه به میز خدمت نگاه می‌کنم که چقدر با عشق برای مردم کار می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی افزود: از تنبلی و کسالت دوری کرده و برای مردم به صورت جهادی باید کار کرد.

وی با تاکید بر اینکه الحمدالله در مجامع مختلف صنعتی کارهای خوبی انجام می‌گیرد، افزود: باید جهادی بود و جهادی کار کرد تا از این بحران‌ها با موفقیت عبور کرد.

آل‌هاشم، تکیه ملت ایران به استفاده از ظرفیت‌های داخلی باید روز به روز روی مسئله رونق تولید داخلی معطوف شود و بر ظرفیت داخلی خود تکیه کنیم زیرا در یک جنگ اقتصادی از ناحیه دشمن قرار داریم و تنها راه موفقیت اتکاء به داشته‌های خود است.