یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
تراکتور – مس رفسنجان؛ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

تراکتور – مس رفسنجان؛ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

تیم تراکتور در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه یادگار امام به مصاف مس رفسنجان رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

ماشین‌سازی – استقلال؛ ۲۷ اسفند ۹۹ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – استقلال؛ ۲۷ اسفند ۹۹

تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند و تیم استقلال موفق شد این دیدار را با نتیجه دو بر صفر به سود خود به پایان برساند.

ماشین‌سازی و فولاد؛ ۲۱ اسفند ۹۹ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹

ماشین‌سازی و فولاد؛ ۲۱ اسفند ۹۹

ماشین‌سازی و فولاد در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر صفر شاگردان نکونام در تیم فولاد به پایان رسید تا او برنده تقابل با تیم مهدی پاشازاده باشد.

تراکتور – نساجی؛ ۱۶ اسفند ۹۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

تراکتور – نساجی؛ ۱۶ اسفند ۹۹

تیم تراکتور در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام به مصاف نساجی رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

ماشین‌سازی – شهر خودرو؛ ۱۱ اسفند ۹۹ ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – شهر خودرو؛ ۱۱ اسفند ۹۹

تیم ماشین‌سازی در اولین بازی خود با هدایت مهدی پاشازاده به مصاف شهر خودرو رفت. این دیدار در پایان برنده‌ای نداشت و با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.

ارتباط تصویری رهبر انقلاب با مردم تبریز ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

ارتباط تصویری رهبر انقلاب با مردم تبریز

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) به‌مناسبت سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال ۱۳۵۶، از طریق ارتباط تصویری با مردم آذربایجان‌شرقی سخن گفتند.

ماشین‌سازی – صنعت نفت؛ ۲۵ بهمن ۹۹ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – صنعت نفت؛ ۲۵ بهمن ۹۹

تیم ماشین‌سازی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و موفق شد با تک گل سیروس صادقیان در دقیقه ۸۵ حریف خود را شکست دهد.  

تراکتور – پرسپولیس؛ ۱۶ بهمن ۹۹ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

تراکتور – پرسپولیس؛ ۱۶ بهمن ۹۹

تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در چارچوب هفته چهاردهم از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت پرسپولیس با تک گل سید جلال حسینی از سد تراکتور گذشت.

تراکتور – آلومینیوم؛ ۱۱ بهمن ۹۹ ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

تراکتور – آلومینیوم؛ ۱۱ بهمن ۹۹

تیم‌های تراکتور و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. در پایان بازی این آلومینیوم بود که به هدف بزرگ خود دست یافت و موفق شد با تک گل امید سینگ از روی نقطه پنالتی، تراکتور را در تبریز شکست دهد.

ماشین‌سازی – فولاد؛ ۶ بهمن ۹۹ ۶ بهمن ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – فولاد؛ ۶ بهمن ۹۹

تیم ماشین‌سازی در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر میزبان تیم فولاد بود. شاگردان نکونام موفق شدند با تک پاتوسی، یک بر صفر برنده این دیدار شده و با کسب ۱۸ امتیاز تا رده پنج جدول رده‌بندی صعود کنند. ماشین‌سازی هم با متحمل شدن هشتمین شکست خود در لیگ بیستم، چهارم امتیاز باقی و همچنان در […]

تراکتور – استقلال؛ ۲۹ دی ۹۹ ۲۹ دی ۱۳۹۹

تراکتور – استقلال؛ ۲۹ دی ۹۹

تیم تراکتور در حساس‌ترین بازی هفته یازدهم لیگ برتر، در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان استقلال تهران بود که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تیم میهمان به اتمام رسید.

تراکتور و شهر خودرو – ۱۰ دی ۹۹ ۱۰ دی ۱۳۹۹

تراکتور و شهر خودرو – ۱۰ دی ۹۹

تیم‌های تراکتور و شهر خودرو در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۵ امروز در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

ماشین‌سازی و سپاهان – ۹ دی ۹۹ ۹ دی ۱۳۹۹

ماشین‌سازی و سپاهان – ۹ دی ۹۹

تیم‌های ماشین‌سازی و سپاهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی سه بر سه پایان رسید.

ماشین‌سازی و نفت مسجد سلیمان – ۵ دی ۹۹ ۵ دی ۱۳۹۹

ماشین‌سازی و نفت مسجد سلیمان – ۵ دی ۹۹

تیم‌های ماشین‌سازی و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۴ امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم میهمان به پایان رسید.

دیدار تراکتور و پیکان – ۲۸ آذر ۹۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۹

دیدار تراکتور و پیکان – ۲۸ آذر ۹۹

تیم‌های تراکتور و پیکان در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۴۵ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی سه بر یک تراکتور همراه بود.