شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
تراکتور – استقلال؛ ۲۹ دی ۹۹ ۲۹ دی ۱۳۹۹

تراکتور – استقلال؛ ۲۹ دی ۹۹

تیم تراکتور در حساس‌ترین بازی هفته یازدهم لیگ برتر، در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان استقلال تهران بود که این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تیم میهمان به اتمام رسید.

تراکتور و شهر خودرو – ۱۰ دی ۹۹ ۱۰ دی ۱۳۹۹

تراکتور و شهر خودرو – ۱۰ دی ۹۹

تیم‌های تراکتور و شهر خودرو در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۵ امروز در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

ماشین‌سازی و سپاهان – ۹ دی ۹۹ ۹ دی ۱۳۹۹

ماشین‌سازی و سپاهان – ۹ دی ۹۹

تیم‌های ماشین‌سازی و سپاهان در چارچوب هفته دهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی سه بر سه پایان رسید.

ماشین‌سازی و نفت مسجد سلیمان – ۵ دی ۹۹ ۵ دی ۱۳۹۹

ماشین‌سازی و نفت مسجد سلیمان – ۵ دی ۹۹

تیم‌های ماشین‌سازی و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۴ امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم میهمان به پایان رسید.

دیدار تراکتور و پیکان – ۲۸ آذر ۹۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۹

دیدار تراکتور و پیکان – ۲۸ آذر ۹۹

تیم‌های تراکتور و پیکان در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۴۵ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی سه بر یک تراکتور همراه بود.

دیدار تراکتور و ماشین‌سازی – ۲۳ آذر ۹۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹

دیدار تراکتور و ماشین‌سازی – ۲۳ آذر ۹۹

تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵ روز یکشنبه در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تراکتور به پایان رسید.

تراکتور – سپاهان ۸ آذر ۱۳۹۹

تراکتور – سپاهان

تیم تراکتور در چارچوب هفته سوم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۱۵ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان سپاهان بود که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان به پایان رسید.

برف بازی تراکتور – سپاهان را لغو کرد ۶ آذر ۱۳۹۹

برف بازی تراکتور – سپاهان را لغو کرد

بارش سنگین برف و سفیدپوش شدن ورزشگاه یادگار امام (ره) بازی تیم‌های تراکتور و سپاهان را لغو کرد.

ماشین سازی تبریز – ذوب آهن اصفهان ۱ آذر ۱۳۹۹

ماشین سازی تبریز – ذوب آهن اصفهان

ماشین سازی تبریز در هفته دوم لیگ بیستم روز جمعه در تبریز میزبان تیم ذوب آهن بود. این تیم که هفته گذشته با شکست کار خود را در لیگ بیستم آغاز کرده بود با گل دقیقه ۷۵ پیمان بابایی از جریف خود پیش افتاد اما عبدالله حسینی در واپسین دقایق بازی گل تساوی را زد. […]

تراکتور ۰ _ ۰ نفت مسجد سلیمان ۱۶ آبان ۱۳۹۹

تراکتور ۰ _ ۰ نفت مسجد سلیمان

امروز جمعه ۱۶ آبان ماه تیم‌های تراکتور و نفت مسجد سلیمان در هفته اول لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه صفر بر صفر سود به پایان رسید.

شادی هواداران تراکتور بعد از قهرمانی در جام حذفی ۱۴ شهریور ۱۳۹۹

شادی هواداران تراکتور بعد از قهرمانی در جام حذفی

هواداران تیم تراکتور بعد از قهرمانی این تیم در جام حذفی در خیابان‌های شهر تبریز به خوشحالی پرداختند.

تراکتور و نفت مسجدسلیمان – نیمه نهایی جام حذفی ۵ شهریور ۱۳۹۹

تراکتور و نفت مسجدسلیمان – نیمه نهایی جام حذفی

نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه به میزبانی تراکتور در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد که در پایان جدال تراکتور و نفت مسجدسلیمان با پیروزی یک بر صفر تراکتوری‌ها به پایان رسید تا این تیم فینالیست شود.

نشست خبری استاندار آذربایجان‌شرقی به مناسبت هفته دولت ۲ شهریور ۱۳۹۹

نشست خبری استاندار آذربایجان‌شرقی به مناسبت هفته دولت

محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان‌شرقی امروز یکشنبه دوم شهریور ماه نشستی با اصحاب رسانه استان به مناسبت آغاز هفته دولت برگزار کرد.

ماشین‌سازی – صنعت نفت آبادان ۳۰ مرداد ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – صنعت نفت آبادان

تیم‌های ماشین‌سازی و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیدارهای هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۲۰:۴۵ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه سردار شهید قاسم سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر شاگردان هومن افاضلی به پایان رسید و  ماشین‌سازان موفق به حفظ سهمیه لیگ برتری خود شدند.

دیدار تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی – ۲۵ مرداد ۹۹ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

دیدار تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی – ۲۵ مرداد ۹۹

تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی از ساعت ۲۰:۴۵ روز شنبه (۲۵ مرداد ۹۹) در ورزشگاه یادگار امام تبریز، برگزار کننده یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بودند که این بازی با برتری ۲ بر یک تراکتور به پایان رسید.