سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
تراکتور – ماشین‌سازی؛ ۸ خرداد ۱۴۰۰ ۸ خرداد ۱۴۰۰

تراکتور – ماشین‌سازی؛ ۸ خرداد ۱۴۰۰

دو تیم فوتبال تراکتور و ماشین‌سازی از ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان خطیبی با ۲ گل مهمان خود را شکست دادند.

نفت – ماشین‌سازی؛ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

نفت – ماشین‌سازی؛ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۹:۲۰ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف تیم ماشین‌سازی تبریز رفت که مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود نفت مسجد سلیمان به پایان رسید.

برگزاری نماز عید فطر در کشورهای اسلامی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

برگزاری نماز عید فطر در کشورهای اسلامی

در بسیاری از کشور‌های اسلامی، روز پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰، مطابق اول شوال ۱۴۴۲ عید سعید فطر اعلام شده و نماز عید فطر برگزار شد.

ماشین‌سازی – سایپا؛ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

ماشین‌سازی – سایپا؛ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

دو تیم قعرنشین ماشین‌سازی و سایپا امروز (۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) از هفته بیست و دوم لیگ بیستم در تبریز به مصاف هم رفتند که نتیجه ۲ بر ۲ این بازی برای هر دو تیم هیچ نفعی نداشت.

سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب به‌مناسبت روز جهانی قدس ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

سخنرانی تلویزیونی رهبر انقلاب به‌مناسبت روز جهانی قدس

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه‌ ماه مبارک رمضان در سخنرانی تلویزیونی به‌مناسبت روز جهانی قدس، به‌صورت زنده با امت اسلامی درباره‌ مسئله‌ فلسطین سخن گفتند.

ماشین‌سازی – آلومینیوم؛ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

ماشین‌سازی – آلومینیوم؛ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

تراکتور – مس رفسنجان؛ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

تراکتور – مس رفسنجان؛ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

تیم تراکتور در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه یادگار امام به مصاف مس رفسنجان رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

ماشین‌سازی – استقلال؛ ۲۷ اسفند ۹۹ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – استقلال؛ ۲۷ اسفند ۹۹

تیم‌های ماشین‌سازی و استقلال در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف هم رفتند و تیم استقلال موفق شد این دیدار را با نتیجه دو بر صفر به سود خود به پایان برساند.

ماشین‌سازی و فولاد؛ ۲۱ اسفند ۹۹ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹

ماشین‌سازی و فولاد؛ ۲۱ اسفند ۹۹

ماشین‌سازی و فولاد در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر صفر شاگردان نکونام در تیم فولاد به پایان رسید تا او برنده تقابل با تیم مهدی پاشازاده باشد.

تراکتور – نساجی؛ ۱۶ اسفند ۹۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

تراکتور – نساجی؛ ۱۶ اسفند ۹۹

تیم تراکتور در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام به مصاف نساجی رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

ماشین‌سازی – شهر خودرو؛ ۱۱ اسفند ۹۹ ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – شهر خودرو؛ ۱۱ اسفند ۹۹

تیم ماشین‌سازی در اولین بازی خود با هدایت مهدی پاشازاده به مصاف شهر خودرو رفت. این دیدار در پایان برنده‌ای نداشت و با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.

ارتباط تصویری رهبر انقلاب با مردم تبریز ۲۹ بهمن ۱۳۹۹

ارتباط تصویری رهبر انقلاب با مردم تبریز

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) به‌مناسبت سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال ۱۳۵۶، از طریق ارتباط تصویری با مردم آذربایجان‌شرقی سخن گفتند.

ماشین‌سازی – صنعت نفت؛ ۲۵ بهمن ۹۹ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹

ماشین‌سازی – صنعت نفت؛ ۲۵ بهمن ۹۹

تیم ماشین‌سازی در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه شهید سلیمانی به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و موفق شد با تک گل سیروس صادقیان در دقیقه ۸۵ حریف خود را شکست دهد.  

تراکتور – پرسپولیس؛ ۱۶ بهمن ۹۹ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹

تراکتور – پرسپولیس؛ ۱۶ بهمن ۹۹

تیم‌های تراکتور و پرسپولیس در چارچوب هفته چهاردهم از ساعت ۱۵ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت پرسپولیس با تک گل سید جلال حسینی از سد تراکتور گذشت.

تراکتور – آلومینیوم؛ ۱۱ بهمن ۹۹ ۱۱ بهمن ۱۳۹۹

تراکتور – آلومینیوم؛ ۱۱ بهمن ۹۹

تیم‌های تراکتور و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. در پایان بازی این آلومینیوم بود که به هدف بزرگ خود دست یافت و موفق شد با تک گل امید سینگ از روی نقطه پنالتی، تراکتور را در تبریز شکست دهد.